ساندیس خور

بی سلیقه ترین آدم دنیا شمر است... روی سینه ی ارباب نشست و نبوسید چشمان ارباب را...
ساندیس خور

نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد...
نمی خواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت...
ولی بسیار مشتاقم...
که از خاک گلویم سوتکی سازد...
گلوم سوتکی باشد به دست کودکی گستاخ و بازیگوش...
تا که پی در پی دم گرم خویش را بر آن بفشارد....
و سراب خفتگان خفته را آشفته تر سازد...
تا بدین سان بشکند دائم سکوت مرگبارم را...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
انتشار مطالب و نوشته های مـا با ذکر منبع و ارجاع لینک مجاز است.
mail: amin.davari@chmail.ir

پربازدیدترین ها
shobahat
مدیر تارنما

ساندیس خور

بی سلیقه ترین آدم دنیا شمر است... روی سینه ی ارباب نشست و نبوسید چشمان ارباب را...

ناگفته هایی در مورد صادق خلخالی

Saturday, 12 Farvardin 1391، 12:36 PM
خاطرات ناگفته آیت الله خلخالی در گفت و گو با فرزند حاکم شرع وقت
سایت انتخاب مصاحبه ای با فرزند مرحوم آیت الله خلخالی دارد، از آنجا که هر نوع وقایع نگاری برای خوانندگان جالب است بخش های جالبی از این مصاحبه را بدون تایید یا تکذیب انتخاب کرده ایم که می خوانید:
مهدی صادقی گیوی فرزند ارشد آیت الله صادق خلخالی نخستین حاکم شرع پس از انقلاب است . او به دلیل «فعالیتهای مطالعاتی » کمتر مجال حضور در فعالیت ها و پست های سیاسی داشت .صادقی درباره حوادث رخ داده در دوره آیت الله خلخالی در گفت وگو با سایت انتخاب می گوید: اوایل انقلاب بارها آقای خلخالی پستهای حساس و نان وآبداری را به بنده پیشنهاد کردند، ولی بنده هیچ کدام را نپذیرفتم و مطالعه فلسفه را به همه اینها ترجیح دادم .
صادقی همچنین در مورد «اعدام های پس از انقلاب توسط آیت الله خلخالی » می گوید: در خصوص اعدامها بارها شاهد بحث با آقای خلخالی بودم ...ایشان می گفت اگر شما جوی خون شهدای 15 خرداد در قم در چهارراه شاه و نیز کشته های این قیام در تهران و تیرباران زندانیان سیاسی و کشتار و سرکوب های دیگر را می دیدید از من بیشتر اعدام می کردید. آیا بایستی عوامل قتل عام ها را آزاد می کردیم ؟ وی در ادامه می افزاید: اخیرا جریان مشکوکی سعی می کند بدون ملاحظات تاریخی و شرایط قبل و بعد از انقلاب برخی از روحانیون از جمله آقای خلخالی و مصباح را کنار هم گذاشته و خشن جلوه دهد و این خشونت خیالی را منسوب به دیگران ازجمله آشنایی با استاد فردید نماید.
قبل از هرچیز باید اهل فن نظر بدهند که آیا آقای خلخالی خشن بودیا نه ؟ اگراکنون خشونتی از طرف جریانی به نام دین صورت می گیرد چه ربطی به سی سال پیش و محاکمات آقای خلخالی دارد؟ مگر نام آقای خلخالی مثلا در اعترافات کسانی نظیر امیر فرشاد ابراهیمی آمده است ؟ یا مثلا آقای خلخالی فتوا به خشونت داده یا وجوهی به افراد برای اعمال خشونت داده است ؟ فرزند آیت الله خلخالی همچنین درباره سابقه همکاری آیت الله خلخالی با فداییان اسلام می گوید: این سابقه به سالهای قبل از کودتای 28 مرداد وصدارت مصدق باز می گردد. در این سالها نواب ، واحدی و خلخالی همفکری داشتند و بعضا در آن سال ها در مدرسه فیضیه قم حجره داشتند. برخی از آیات عظام با فعالیت های سیاسی مخالفت می کردند. در آن سالها طلاب علوم دینی باید فقط درس می خواندند و خواندن روزنامه و داشتن رادیو و یا طرح مباحث سیاسی در حوزه ها رسم نبود وشهریه این افراد قطع می شد.
مهدی صادقی گیوی درباره محاکمات اوایل انقلاب نیز گفت: در اولین محاکمه چهار نفر از جمله ارتشبد نصیری و خسروداد به اعدام محکوم و در پشت بام مدرسه رفاه تیرباران شدند. از این پس آیت الله خلخالی به عنوان یک شخصیت جنجالی با عزمی آهنین مطرح شد و گرچه نامی از ایشان در مطبوعات درج نمی شد ولی همه ایشان را شناخته بودند. ایشان در کتابی که بعداز استعفا از دادگاههای انقلاب به عربی تحت عنوان قضا در اسلام در بیروت به چاپ رسید نوشته اند که کلیه محاکمات اسلامی باید علنی و ثبت وضبط شود. لذا به دستور ایشان از کلیه محاکمات فیلمبرداری شده و این محاکمات به صورت علنی بود و جمع کثیری در این محاکمات شرکت می کردند.
یک تیم فیلمبردار از رادیو تلویزیون فیلمبرداری از محاکمات را آغاز کردند. پس از محاکمه امیر عباس هویدا و استعفای ایشان ، در زمین چمن دانشگاه تهران یک راهپیمایی عظیم توسط فداییان خلق در اعتراض به استعفای ایشان برگزار شد و گروهها واقشار دیگر خواستار ادامه محاکمات ایشان بودند. در آن روزها هرکس حتی از زندانیان سیاسی که بنده را می شناختند می پرسیدند که چرا آقای خلخالی به اعدام ها ادامه نمی دهد؟ به آقای خلخالی گفتم بچه های زندان معترض کاهش اعدام ها هستند. آقای خلخالی اعلام کرد هرکسی از محکومین شکایت دارد شخصا به دادگاه مراجعه کند. در جو انقلابی آن روزها بسیاری حتی آقای خلخالی را به مسامحه متهم می کردند. در خصوص محاکمه سریع سران رژیم پهلوی آقای خلخالی چندین بار گفتند که ما تجربه تلخ کودتای 28 مرداد را دیدیم و نمی گذاریم این حادثه تکرار شود. مخالفت ایشان با مرحوم بازرگان هم از همین جا ناشی می شد. یک روز آقای خلخالی به پادگان نیروی هوایی رفت و طی حکمی 60 نفر از سران این نیرو را اخراج کرد. مخالفت دیگر در خصوص پرداخت حقوق دلاری امرا و بازنشستگان ارتش در خارج از کشور توسط دولت بازرگان بود که طی حکمی از طرف آقای خلخالی این پرداخت ها پس از چند ماه لغو شد.
در همان روزهای شلوغ و انتقال زندانیان به زندان قصر، بختیار و ارتشبد قره باغی به شکل مرموزی از زندان فرار کردند. مردم می گفتند مرغ توفان از مرز بازرگان گذشت. آقای خلخالی می گفت اگر اعدام ها صورت نمی گرفت ما هر روز با طرح کودتای نوژه دیگری مواجه می شدیم. تعداد اعدام های آقای خلخالی از 24 بهمن ماه 57 تا فروردین سال بعد صد نفر نرسید. لذا روزی چندهزار نفر اعدام و اعدام های ده دقیقه ای و از این نوع مطالب ساخته و پرداخته مخالفین است . در زندان قصر یک ساختمان دو طبقه وجود داشت و سی چهل نفر شب و روز مشغول بررسی سوابق اعدامی ها وجنایتکاران بودند و هیچ اعدامی بدون داشتن پرونده نبوده است. اینکه برخی گفته اند باید هر زندانی وکیل مدافع می داشت، اساسا مطالب درستی است ولی در شرایطی که هر آن احتمال کودتا و حمله به زندانها می رفت و ضد انقلاب مسلح بود و خلاصه سرهر کوچه حاکمیتی برقرارشده بود نمی توان انتظار داشت برای کسانی نظیر ارتشبد نصیری و فرماندهان نظامی که دستور به قتل عام ها داده بودند صبر می کردند تا وکیل مدافعی پیدا شود. طبیعی است ضد انقلاب می خواست با طرح این مسائل، زمینه را برای فرار و رها شدن بسیاری از جنایتکاران از محاکمات فراهم سازد. این جو سازیها از طرف کسانی که اساسا خواستار مطرح شدن و نامجویی اند مطرح می شود واین قصه سردراز دارد.
فرزند ارشد آیت الله خلخالی درباره فعالیت های سیاسی آیت الله خلخالی بعد از رحلت امام خمینی نیز می گوید: بعداز فوت امام و بعد از انتخابات دوره چهارم مجلس، شورای نگهبان بیش از پنجاه نفر از نمایندگان دوره سوم از جمله ایشان را فاقد صلاحیت کاندیداتوری دوره چهارم مجلس اعلام کرده بود. برای مجلس خبرگان هم شورای نگهبان اعلام کرده بود که کاندیداها باید امتحان اجتهاد بدهند. آقای خلخالی با خنده می گفت عجیب است کسانی که فاقد درجه اجتهاد اند، می خواهند از مجتهدین آزمون اجتهاد بگیرند. درهر حال ایشان با اعتراض به سیاست های گذشته و محاکمات در زندانها که در صورت مذاکرات مجلس به تفصیل درج شده و در مطبوعات هم به چاپ رسید خانه نشینی را ترجیح دادند. از عجایب دیگر به قول ایشان لزوم فرستادن رساله های عملیه به وزارت ارشاد و کسب اجازه چاپ بود. آقای خلخالی از وزیر ارشاد وقت پرسیده بود که در وزارتخانه شما کیست که علمش از مجتهدین صاحب رساله بیشتر است؟ بنظر آقای خلخالی باب اجتهاد در سنت به علت ترس علما از اظهار نظر در قرن چهارم بسته شد.
لینک های مرتبط: تندروی در اعدامهای اوایل انقلاب
کشتار شصت و هفت چرا و چگونه + دانلود
تبیان
91/01/12
امین داوری

ساندیس خور

نظرات  (۶۹)

12 Farvardin 91 ، 18:33 فانوس90( بهروز)
سلام
شما دعوت شدید
هنوز هم جمهوری اسلامی رو میخواهید؟
با مطلب شما بگید آری یا نه، به روزیم.
منتظر حضور شما هستیم و میخواهیم نظرتون رو بدونیم که بعد از 33 سال هنوز خواستار جمهوری اسلامی هستید یا نه؟
یا علی
آنهای که مرحوم خلخالی را جنایتکار خطاب می کنند همون دزدهای میلیاردری اند که این مملکت راچپاوول کردند .اگر خلخالی بود همه این دزدهارا اعدام میکرد .هنوز از مرده خلخالی میترسند .این همه ثروت برای این خانئنین وجنایت کاران اقتصادی از کجا آمد. طرف الاغ سوار چطور ماشین دو میلیاردی سوار میشه .از کجا آورده؟؟؟؟پس خلخالی کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
پاسخ:
اَین خلخالی!
آنهای که مرحوم خلخالی را جنایتکار خطاب می کنند همون دزدهای میلیاردری اند که این مملکت راچپاوول کردند .اگر خلخالی بود همه این دزدهارا اعدام میکرد .هنوز از مرده خلخالی میترسند .این همه ثروت برای این خانئنین وجنایت کاران اقتصادی از کجا آمد. طرف الاغ سوار چطور ماشین دو میلیاردی سوار میشه .از کجا آورده؟؟؟؟پس خلخالی کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
بهتر که مرد خدا ازش نگذزه.
من قتل نفسا بغیرحق کماقتل الناس جمیعا . قران کریم اگرکسی حتی یک نفررابناحق بکشد گویا همه مردم را کشته است. ایشون که دلش میخواست همه رو بکشه.
19 Khordad 93 ، 06:24 سید حسین گوهریان
انبیاء برای سازندگی وهدایت و و و و آمده اند توضیح به جهت توجیه شلاق به دریا زدن است
خداوند هم از بندگانش اول گذشت می خواد
ظاهر قضیه و نشون میده آدم خوبی نبوده
مطمئناً از بین همه کشته شده ها کسانی رو کشته که حقشون مرگ نبوده
19 Tir 93 ، 17:45 ناشناس
ایا ویران کردن قبر رضاشاه هم توجیه دارد
در رفتار غیر قانونی و غیر شرعی ایشان که نامش سند افراطی گری اوائل انقلاب می باشد همان انتشار خاطرات ایشان در روزنامه سلام بود . که با مطالعه ان ها جنایتهای ایشان روشن می شود.
28 Tir 93 ، 00:20 بنده خدا
مرگ فجیع این روسیاه در حالی که کنترل ادرار نداشت، گویای این مطلب است که دنیا دار مکافاته. حکم اعدام مداح اهل بیت سید جواد ذبیحی و صدها بیگناه دیگر
29 Mordad 93 ، 01:50 یک انسان
ظالمان دین خدا را از چشم مردم بردید بدانید عذاب الیم در انتظار شماست
05 Aban 93 ، 02:04 داوود
خداازش‏ ‏نگذره‏ ‏جانی
از اشخاص زیادی شنیده بودم که انسان خوبی نبوده . خیلی از خانواده ها رو یتیم و بی سر پناه کرده

الان که خودم بررسی کردم فهمیدم همینه که مردم میگن خلخالی داعش زمان بوده ننگ بر تو باد
23 Azar 93 ، 00:38 محمد حسنی
سلام دوستانی که به آیت الله خلخالی فحش میدن، لطفاً تو ذهن خودشون به این سؤال پاسخ بدن که دوست داشتن امام خمینی هم به سرنوشت مرسی دچار میشد؟.
یادمه چند روز بعد از کودتای تنتاوی تو سایت شبکه ی ایران تو قسمت دیدگاه ها نوشتم/ کاش خبر مرگم رو میشنیدم تا خبر کودتای مصر رو.
یعنی ای بدم میاد از حزب اللهیهایی که که حق و باطل رو با موضع خودشون میسنجن و اصلاً حس بدی داشتم.
من شهادت شهید شحاته رو گرامی میدارم ولی مرسی رئیس جمهور همه ی مردم مصر و منتخب اونا بود حالا تو تهران بر علیه بشار اون حرفها رو زد خب غلط کرد ولی مشروعیت داشت به این دیکتاتور و آخرش هم دیدین که اینا که اومدن روی کار، هزار نفر از مردم بیگناه رو تو میدان تحریر و اون یکی میدون شهید کردن و حتی حضرت آقا هم بر خلاف سیاست مدارهای کشور مون تو صحبتهاشون از مرسی حمایت کردن و میخوام بگم که اگه آیت الله خلخالی نبودن یا اونجور عمل نمیشد، الآن ما مردم عادی قربانی میشدیم و به قول اون سیاست مدار که روی قبر روبس پیر نوشت/ ای عابر!، از مرگ من غمگین نباش چرا که اگر من زنده بودم تو مرده بودی، میخوام بنویسم/ دمت گرم مرحوم آیت الله خلخالی و روحت شاد.
در ضمن، نداشتن کنترل ادرار عذاب الهی نیست، اقتضای سن و سال بالاست و مرحوم ناظم هم همینجور بود که مداح اهل بیت بود و آذارش به کسی نرسیده بود و مورد لطف امام حسین هم واقع شد.
23 Azar 93 ، 15:42 کوروش
محمد حسنی خان

مقایسه سیاست خارجی شاه و امام

1-اعراب از این حساب می بردند
2-هر موضوع پیشرفته در غرب در اسرع وقت ایران اون را دارا بود به مدد کدخدای علم
3-وزیر خارجه خلعتبری ایران به جرم انعقاد انرژی اتمی خلخالی اعدام کرد
4-هویدارا به جرم اندیشه بهایی اعدام آنهم به جرم بهایی بودن-حکم دادگاهش را بخونید
5-الان ما هر روز و هر ماه هزار توجیه میاوریم که صلح حیبیه با آمریکا لازمه
6-کاخ شاه را با مرقد امامتان مقایسه کنید.
7-مردن ایران تحت فشارند حالا بلرو مصلی بی نماز خوان را ببین
24 Azar 93 ، 03:38 محمد حسنی
سلام جناب کوروش عزیز.
اولاً لطفاً به من خان نگین چون از خان و خانباجی بازی متنفرم و دوره ی بزرگی خانها خیلی وقته که گذشته.
ثانیاً بعضی از نوشته هاتون رو متوجه نشدم اما فقط دو دونه از استدلالهاتونو جواب میدم.
1. چطور میفرمایین پیشرفتهای زمان شاه به روز بود وقتی بیشتر از بیست و پنج در صد مردم کشور سواد خوندن و نوشتن نداشتن؟!.
2. مگه نمیدونین بها ایت نه تنها دین نیست که کفره و از اون فراتر بهایی کافر محاربه به این خاطر که مدام از طرف بزرگانشون که الآن تو فلسطین اشغالین برای توطئه تحریک میشن؟!.
آهان در مورد عزت شاه پیش کشورهای عربی هم لطفاً رجوع کنین به اخبار فرار شاه تا ببینین چنتا از این کشورها داوطلب پذیرش اون شدن!.
جز مصر، من کشور عربی دیگه ای رو نمیشناسم که پشت شاه در بیان.
24 Azar 93 ، 14:39 کوروش
شما شعاراتون گوش فلک و کرده که میزان رای ملت است

1- تشیع جنازه منتظری را با اون عظمت استقبال مردم علیرغم بایکوت خبری اندازه بگیر سرچ کن عکسها را

2-مردم در کوی برزن بشنوی از این رژیم ناراضیند و صد رحمت به شاه میگند.یعنی الان این رزیم را بیش از شاه فحش و ناسزا

3-ما هممون باسوادیم ولی رفاه نیستیم ای کاش سواد نداشتیم دولت رفاه بود

4-مطمئنا اگر شاه نمی مرد الان منتظرش بودیم که ناجی بیادولی قبر باباش هم اندازه فرعون مصر رحم نکردید و خلخالی هم دچار .....شد

5-برو سیاست خارجی را مطالعه کن ببین سیاست خارجی شاه خوب بود یا حکومت آخوندی

6-اسرائیل نابود باید شود-امریکا شیطان بزگ-روسیه کفر-
که بخاطر این ندانم کارها چندین هزار کشته و زخمی بی خانمان و کلی ضرر مثلا دارای عزت هستیم الان

کشته های زمان شاه با کشته های انقلاب و جنگ ایران

قانون اساسی را هم از ترس برای رفراندوم نمیزارند
7-....


24 Azar 93 ، 14:42 کوروش
واقعا تو محمد هستی
یا واقعا تو حسنی هستی
یا واقعا محمد حسنی
اصلا معنیاش میدنی یا میخای با این افکار حکومتی محمد و حسن را زنده کنید
تو افکارت بیشتر به خان خوانین شبیه است تا حسن و محمد
24 Azar 93 ، 15:19 کوروش
متظر اون روز میمونیم که حقیقت معلوم بشه
خدا از سر تقصیران امام خمینی بگذره که اعتقاد داشت نهال انقلاب باید با خون جوونای بیچاره این کشور ابیاری بده انگار که مردم بچه هاشونو از سر راه اورده بودن
اونم اعدام های فجیع۶۷ … کاملا معلومه که رهبر رئوف و دلرحمی داشتیم… گذشتن از خون مردم براش از اب خوردن هم راحتتر بوده.. چه انقلابی کردیم بعد ز 35 سال تاریخ انقضائ اون به سر اومد.
پاسخ:
اعدام های سال 67 چرا و چگونه
http://sandiskhor.blog.ir/post/37

24 Azar 93 ، 15:23 کوروش
2. مگه نمیدونین بها ایت نه تنها دین نیست که کفره و از اون فراتر بهایی کافر محاربه به این خاطر که مدام از طرف بزرگانشون که الآن تو فلسطین اشغالین برای توطئه تحریک

sandiskhor.blog.ir


آنچه برای ما مهم نیست رهبر ان شما و نوع عمل انهاست چون ما ولایت فقیه و اصلا ولایت انسانی برکل آحاد یک جامعه به صورت مادام العمر یا موقتی را قبول نداریم . (نهایت چیزی که ما قبول داریم وکالت است آن هم به صورت موقتی ) دلیل احترام ما هم به مخالفان فقیه اول مخالفت او با نقض حقوق شهروندی بهاییان به عنوان افرادی که حق تحصیل , آموزش و رفتن به دانشگاه و داشتن شغل دارند بود که رهبران شما هیچ یک از این حقوق را برای بهاییان به رسمیت نمی شناسد و اگر فشارهای جهانی نبود طرح پاکسازی مذهبی بهاییان از ایران و کوچاندن اجباری آنان را عملی میکرد .
24 Azar 93 ، 15:29 کوروش
3-وزیر خارجه شاه خلعتبری به جرم انعقاد انرژی اتم توسط خلخالی اعدام شد

24 Azar 93 ، 15:31 کوروش
اسرائیل یک حکومت مذهبی بنا شده بر دین یهود است و از این نظر کاملا شبیه جمهوری اسلامی ایران است .من فکر می کنم هرجا مذهب به عنوان دین رسمی وارد حکومت شد هر دو سو ضرر کرده اند،هم دین ، هم حکومت.
24 Azar 93 ، 15:32 کوروش
ولی اگر نگاهمان را واقع گرایانه بکنیم ، راه حلی که جواب می دهد در مورد فلسطین یک همه پرسی است از همه فلسطینی ها و اسرائیلی ها و تشکیل یک حکومت غیردینی نه یهود و نه اسلام یا تشکیل دو کشور مستقل منتهی بر مبنای مرزهای ۱۹۴۸ نه ۱۹۶۷
البته تصمیم با خود فلسطینی هاست
ما نباید کاسه داغ تر از آش شویم
خدا خلخالی رو بیامرزد لعنت بر ضد ولایت فقیه یا امام خامنه ای
11 Dey 93 ، 01:18 جهانگیر
من همه اعدامیان جناب خلخالی را مطالعه کردم چون خودم دانشجو دکتری حقوق هستم و موضوع پیایان نامه ارشدم بوده
جناب خلخالی فقط سابقه دینی داشتن ، صلاحیت قاضی بودن رو نداشتن و فقط چون خمینی کبیر این پست رو به اون داده به این مقام رسید
بنظر بنده این شخص نمونه بارز یک فرد کاملا افراطی بوده که تر و خشک را با هم سوزانده است
درسته خیلی از اون آدما مستحق اعدام بودن اما باید قبول کرد و واقعیت رو پذیرفت که خیلیا فقط از روی جهالت ایشون به قضاوت و خوی تند و افراطیشون اعدام شدند
دونمونه بارز این اعدامها:
1- پسر بچه 15ساله ای که حتی به سن قانونی نرسیده بود و میشد با روشهای زیادی به راه راست بیان در همان موقع و بدون هیچ دادگاه و محکمه ای توسط کلت خلخالی در همان کوچه کشته شد
2- اعدام خلعتبری از اشتباهات مضحک ایشون بود و نشان از نداشتن بصیرت و تفکر کافی این آقا از علم و تکنولوژی دوحالت ک بیشتر نداره یا ما الان داریم راه رو اشتباه میریم درباره انرژی هسته ای و خلخالی درست میگه یا اینکه واقعا نیاز هست و ایشون صرفا از روی احساسات شخصی و وحشیانه خودشون تصمیم به اعدام گرفتن چون صرفا طرف وزیر پهلوی بوده
بعد از وفات امام خمینی و رهبری سید علی خامنه ای که رهبری فوق العاده سیاسی و فهیم با بصیرتی جهانی باعث شدن که این قاضی نما بخاطر جنایاتشون خانه نشین شود پس مشخص است حتی خود نزدیکان امام خمینی از جمله رهبر عزیزمون هم با وجود چنین آدمایی مخالفت دارن
خدا به دادت برسه خلخالی توی این دنیای دو روز ببین چه جنایت هائی که نکردی . امیدوارم که از اتیش جهنم خلاص نشی
19 Dey 93 ، 15:48 پویان
واقعا سالهای ساله که به این نتیجه رسیدم دینو سیاست باید از هم جدا بشن. چون ایت الله ها هم خرو میخوان هم خرما. الان مملکته ما مثل زمان قرون وسطا شده که پاپ ها و فودال ها هم قدرت تمام عیار دارن هم ثروت هنگفت. واقعا هرچی که باب میلشون نباشه و امکان سست شدن پایه های قدرتشون میشه با یه فتوا اونو تبدیل به قانون میکنن و هروز به ثروت و قدرت خودشون اضافه تر. واقعا تو بدبخترین مملکت دنیا زندگی میکنیم
25 Dey 93 ، 17:31 منم آن کوبنده
سلام به همگی دوستان
کسی عکس های تخریب مقبره رضا شاه رو دیده؟همه مردم هیجان زده ان و ودارن به خلخالی کمک میکنن .یکی اون موقع نگفت دلیل این کار چیه؟نگفت تااین مرده چه خطری واسه شما داره؟خیلی ها موقع اعدام یه نفرمیگفتن حقشه چون خودشون متهم به مخالفت با حکومت و کفر نشن.مشکل از خلخالی و امثالهم اون نیست مشکل ماییم که فقط قدرتمند رو می پرستیم وجلوش خم میشیم و هر کار درست و نادرستش زو قبول داریم وضعیف مخالف رو میکوبیم. خلخالی در اصل نماینده درونیات ما و عقده های ما برای رسیدن به قدرت با هر وسیله ممکن است.مردم اون روزا با سکوت در برابر این افراطی گریها و خشونت ها در اصل رضایت به این اعمال دادن و بدونین مردم اون موقع تو ثواب وعقاب این اعمال شریکن. و بعدا خودشونم عاقبت این سکوتشون رو دیدن کشته شدن بیش از یک میلیون ایرانی در جنگ هشت ساله به دلیل اینکه خیلی از مقام های ارشد ارتش ایران اعدام شده بودن..................
خلخالی کسی بود که ذوالقرنین را لواط دهنده نامید.
خدایا مرا ببخش که حرف یک شیطان روحانی نما رو یاداوری کردم.
پاسخ:
لطفا با سند حرف بزنید
23 Khordad 94 ، 15:29 ناشناس
مریض روحی روانی به تمام معنا بوده ...
سند حرف آقای استاد،مقاله نوشته شده و حتی چاپ شده توسط خود آقای خلخالی بود.گذشته از این افراط گریهای خلخالی حتی ایت الله مطهری رو هم شاکی کرده بود طوری که ایشون اعلام کردن که از افراطی گریهای خلخالی جدا هستن
04 Tir 94 ، 15:40 بنده خدا
خدا ازش نگذره شیطان خبیث چه ادمای بیگناهی رو که نکشت و چه خانوادهایی رو که داغدار نکرد.خدا هم در این دنیا و هم در اون دنیا لعنتش کنه
خلخالی لکه ای ننگ بر تاریخ شیعه علوی است و خلخالی نماد همین داعش در شروع انقلاب بوده نابودی تاریخ و بزرگان چه افتخاری دیگه ای داره
اندیشه خلخالی خیلی شبیهه داعشی هاست
حذف فیزیکی افکار اشتباهی کودکانست . تاریخ شاهد ساطور های کثیف بی منطقی بوده است. خطایی که سعید امامی آن را با مضحکترین دلایل توجیه کرد. سالهاست که آسمان ایران از نطق های بی نفس پر شده است...
اگراعدام نمی کردوآنهادربدنه انقلاب ادغام میشدند پس ازمدتی به فکرانواع خیانتهامی افتادند ومملکت رابه چالش میکشوندند همانطور که بعثی هابعاز هفت هشت سال ازدل ارتش عراق بع داعش پیام دادندکه ماپشتیبانتان هستیم پسش بایدازاین مردهم تشکرکرد
بعضی ها هنوز نفهمیدن چرا قبر رضا شاه از بین برده شد.سوالم از این دوستا اینه:چرا حضرت ابراهیم بت ها رو شکست مگر برای انسانها خطر ناک بود؟؟؟؟؟؟؟
الان که ته آتش جهنم داره میسوزه و اونایی که شبیه اون هم هستن خواهند سوخت و این است ذات این دنیا
درمورد خلخالی تاجایبکه من اطلاع دارم ایشون چون کل سپاه پشت سرش بود و مورد نیاز انقلاب،امام مجبور بودن در اون زمان بهش اون پست رو بدن،از طرفی زمان انقلاب بوده و وجود امثال خلخالی برای اون انقلاب نوپا لازم بوده
15 Mordad 94 ، 14:35 ذوالقرنین
تنها میتونم بگم خدا ازش نگذره.
15 Mordad 94 ، 14:37 ذوالقرنین
درسته رضاخان آدم خوبی نبود.ولی کارهای زیادی واسه این مملکت انجام داد.برخلاف ابعضی ها که نه خوب بودن و نه کاری انجام دادن
آدمی که
1. کوروش رو لواط دهندهخطاب میکنه . کوروشی که میدونیم با شجاعت و وقار ایران رو برپا کرد که تمامی ملت ها از شنیدن نامش میلرزیدند.
2. قبر رضا شاهی رو که اونهمه طی کمتر از 18 سال اینهمه کار برای این کشور زحمت کشید که از جمله تمامی این بانک ها، تمامی دانشگاه ها، راه آهنی که الانم که الانه کار میکنه و ..... تخریب کرده
3. قصد تخریب تخت جمشید و مقبره فردوسی رو داشته که خداروشکر موفق نشده
4. اینهمه قتل و اعدام بی توجیه داشته
معلومه چه چیزی هس و افرادیم که ازش طرفداری میکنن ایرانی نیستن. ضمنا تمامی نوشته ها منبعش ویکیپدیاس میتونید سرچ کنین ببینین.
از قیافش معلومه که چی بوده . خدارو شکر مرد گم شد ته جهنم.
سلام من نمیدونم که اونا که خلخالی اعدام کرداونم باسرعت و بدون تحقیق وطبق مفاد کدام قانون بود ولی الان که تاریخ رو ورق میزنم اول اشکم به خاطر خودم کشورم وبعدبرای کسانی که به مردم خدمت میکردن در میادشاید کسی اشتباهی کرده باشه ولی کسانی که ناجوانمردانه اعدام شدن همه برای این کشور افتخار افرین بودن خدا رهبر مارو حفظ کنه که اجازه نداد خلخالی و امثالهم سرنوشت مردم این سرزمین رو دست بگیرن خدا خادمان ملت روحفظ ودرگذشتگان و رحمت کنه و خلخالی رو هرگز بهخاطر ننگی که به جا گذاشت نیامرزه ونبخشه امین
تو اول بو املاتو خوب کن بعد از خلخالی حمایت کن اقای فرهاد.
شخصی مثل رضا شاه جاش در قلب مردمه و احتیاجی به ارامگاه نداره
اعمال خلخالی عقده درونی او بود و تحت هیچ شریطی در شان ایران نبود. خراب کردن قبر رضا شاه اشتباه بود . او بخشی از تاریخ معاصر بود و خدمات بی نظیری به ایران کرد و در مقابل اشتباهاتی داشت . اوج اشتباهش کشف حجاب بود که باید اختیاری میکرد. والا خدماتش خیلی خوب بود. اگه کمی منصف باشید و تاریخ را از منابع آزاد بخوانید با من هم نظر خواهید بود. آقای فرهاد این اشتباه آمریکا و دولت نوری مالکی بود که تمام نظامیان بعثی را خانه نشین کرد هم ارتش عراق ضعیف شد هم آم بیکار گرسنه میشه مخصوصا سواد هم داشته باشه زود گول پول دیگران رو می خوره.
این هم سند. راهزنی<>راه زنی
این بود اطلاعات آقای خلخالی باعث تاسف .!!!
پسرش فامیلش یه چیز دیگر است!!!!!

صادق خلخالی معتقد بود که کوروش بزرگ، جانی بالفطره و لواط‌دهنده‌ای بی‌مقدار بیش نبود. او می گفت ۱۰ سال قبل از انقلاب، رساله‌ای پنجاه و هشت صفحه درباره کوروش کبیر نوشته بود که ساواک مانع از چاپ آن شده بود. خلخالی کتاب مقدس (bible) را کتابی مهمل و دروغ‌های شرم‌آور خواند و یهودیان را قومی جنایتکار خواند. [۲۰]
وی کتابی با عنوان «کوروش دروغین و جنایتکار» نگاشته و به مناسبت جشن‌های ۲۵۰۰ ساله در ۵۷ صفحه منتشر ساخت. در این رساله که برخی آنرا فُحشنامه خوانده‌اند، کوروش را «سفاک و خونریز» نامید و به لواط و بی‌بندوباری متهم کرد و طرح عظمت او در ایران را سیاستی استعماری و توطئه یهود دانست و از مفسرینی چون علامه طباطبایی که کورش را مصداق ذوالقرنین دانسته بودند انتقاد نموده و ایشان را واعظان سلطنت و دربار نام نهاد. علامه طباطبایی درباره کوروش نوشته بود:
«به هر قومی که ظفر پیدا می‌کرد، از مجرمان ایشان می‌گذشت و عفو می‌نمود و بزرگان و کریمان هر قومی را اکرام و ضعفای ایشان را ترحم و مفسدان و خائنان را سیاست می‌نمود» خلخالی پیروزی‌های کوروش را نتیجه بخت او دانسته و مطالبی که در ستایش وی در تورات آمده‌است را ساخته یهودیان آزاد شده از بابل دانست.[۲۱]
سعیدی سیرجانی ادعای لواط کار بودن کوروش توسط خلخالی را ناشی از ناتوانی وی در فهم متون تاریخی و حتی خواندن ادبیات فارسی می‌داند:

«...این عبارت را در «تاریخ ایران باستان پیرنیا» خوانده بودیم که: «مورخ مذکور (کتزیاس) گوید: کوروش پسر چوپانی بود از ایل مُردها که از شدت احتیاج مجبور کردید راهزنی پیش گیرد.» و به علت درک ناقص و ذهن منحرف خویش گمان کرده بودیم که کوروش هم مثل بسیاری از سران قبایل و بزن بهادرهای روزگار در آغاز کارش بر کاروان‌های هجوم می‌برده و راهزنی می‌کرده‌است. و این را عیب چندانی برای سرداران و جهانگشایان آن روزگار نمی‌شمردیم. غافل از این واقعیت که «راهزنی پیش گیرد» را اولاً باید به این صورت خواند که «راه زنی پیش گیرد» و معنیَش را هم در محضر مبارک حضرت آیت‌الله آموخت که عین عبارت کتزیاس را در داخل پرانتزی گذاشته و در صفحهٔ ۲۷ تالیف منیف خویش آورده‌اند و با مدد طبع موشکاف و روح عفیف خویش مفهومش را هم داخل پرانتزی گذاشته و بدین صورت آورده‌اند:
«مورخ مذکور بنا به نوشتهٔ ایران باستان به قلم آقای مشیرالدولهٔ پیرنیا ص ۴۲۰ می‌گوید که کتزیاس می‌گوید کوروش پسر جوانی بود از اهل «مر» که از شدت احتیاج مجبور گردید راهِ زنی پیش گیرد (لواط بدهد)...» آری این است نص عبارت حضرتشان
یک ایچنین جنایتکاری اول باید افکارش ریشه در چه دین و اعتقادی دارد.انوقت باید دین کتاب و مقدساتش را به اتش کشید. نفرین بر این اهریمنان و خدا پیامبرشان.
خداعالمه
12 Shahrivar 94 ، 21:17 محمد 8809
خدا خودت به داد این مردم برس که از روی جهل چه کارایی که نمیکنن زنده باد ایران
خدا کنه تا ابد زجر ناله بکشی
خلخالى یکى از دوستان پدر مرا تیر باران کرده که تا به امروز جسد او به دست خانواده اش نرسیده٠ لا تشکر به توجه شما
همیشه دوس داشتم بدونم مردم چرا انقلاب کردند؟ از پیرهای فامیل که میپرسیدم راجع به اوضاع اون وقتها وقتی با الان مقایسه میکردن فقط یه چیز ازشون میشنیدم که اشتباه کردیم نمیدونستیم اینجوری میشه،و اینو میگفتن که شاه با تمام بدیش از اینا بهتر یود نور به قبرش بباره
22 Mehr 94 ، 09:09 ناشناس
خدالعنت کنه خلخالی واجدادش
23 Mehr 94 ، 01:23 رحمتی
آقای خلخالی یک روحانی باغیرت فوق العاده ومنصف ومتقی وشب زنده دار بود ایشان ازطرف امام حکم داشتن آنهایی که برعلیه ایشان زر مفتکی میزنن یامنافقن یاضد انقلاب ویامهمترازهمه کف صابون خلخالی به تن اونها خورده که هنوزم میسوزن
23 Mehr 94 ، 17:50 ناشناس
در میان بی گناهانی که تیرباران شدند سپهبد جهانبانی را هم نام ببرید.
30 Mehr 94 ، 01:54 لعنت بر جانی
درود بر سپهبد جهانبانی.لعنت بر خلخالی
تعجب من از آیت الله خمینیه که با اون وصف خدایی که ازش می شه چظور یک جانی آدمکش رو به مردم غالب کرد.
ادم اینارو میخونه میفهمه انقلاب کردن یه اشتباه بزرگه چقدر بی گناه یا کم گناه الکی کشته میشه ما نباید انقلاب میکردیم باید اصلاحات میکردیم
واقعا ایران چه زجر هایی توی طول تاریخ کشیده
واقعا آیا خلخالی صلاحیت قاضی شدن رو داشته که امام اون رو منصوب کرده ؟
نادر جهانبانی معروف به کاپیتان چشم آبی یه خلبان وظیفه شناس چه فسادی انجام داده بود که مفسد فی الارض شناخته شده و اعدام شد...پس چرا بابک زنجانی بعد از این همه سال اعدام نشده؟؟؟؟نکنه ایشون مفسد نیست یا در مفسد بودنش شک هست..آقای خلخالی تشنه اعدام بود و خدا از سرش نگزره که بسیاری از افراد لایق این مملکت اعم از لشکری و کشوری رو نابود کرد....قاتل جانی...خدارو شکر که با آمدن آقای سید علی خامنه ای دم این مارمولک قاتل از بساط انقلاب جمع شد...آقای خامنه ای درایت داره که نگذاشتن بین ایران و آمریکا جنگ راه بیفته.اگه مملکت دست امثال خلخالی قاتل بوداییان الان سوریه بود...آقای خامنه ای همیشه اصرار بر بصیرت دارن چون میدونن افرادی همانند خلخالی قاتل هنوز در رژیم حضور دارن....جانت سلامت رهبرم.saeed
باید هزاربارمیمرد.بدترومفلوک ترازاین.چه کردند امثال این جنایتکاران وخاینین بااین کشور.
سلام دوستان
خداوند متعال شاهده که دروغ نوشته؟
یه جایی از متن نوشته خلخالی طی یک سال کمتر از 100 نفر را کشته؟
باور بفرمائید کذب محض!!!
تصویر اعدامی ها را مانند اعلام نتایج کنکور سابق هرروز صبح چاپ میکردند!!!!
بعدم مگه فقط سران نظام بودند!!! نخییررر این آقا اگه از دست. یه بچه 15 ساله اعلامیه و شب نامه میگرفت ،سریع حکم اعدامشا صادر میکرد!!!!!
خودش اواخر عمر ابراز پشیمونی کرده ،اونوقت اینجا دارن فقت ،قتل و جنایات و خونریزی ها و کثافت کاری ها حاجی را توجیح میکنند؟
انصافا خجالت نمیکشید این اراجیف را پخش میکنید!!! داستان خلخالی را که همه میدونند و ماله 1000 سال پیش که نیست!!!
دوست عزیز من !!!
انصافا متن های این چنینی ننویس و دروغ تحویل مردم نده!! رنک سایت شما بالاست و بازدیز کننده دارین!!!! بخدا قسم مسئولین شما!!! خلخالی کمتر از 100 نفر را کشته؟؟؟
این کار شما حق الناسه!!! بخدا اگه نماز نخونی و روزه نگیری خداونده متعال میبخشدت چرا که کریم!!! اما از حق الناس نمیگذزره ،اون دنیا بایز بابن انتشار و اغفال و تمام سیاه کاری ها پاسخ قاطع بدی!!! به نوبه خودت توی خون تمام چند ده و یا چند صد هزار نفری که اول انقلاب کشته شدند شریکی!!!
برادرانه بهت میگم!!! ببین بسیجی باش ! پاسدار انقلاب و رهبر باش ولی انسانیت و شرافتت را زیر پا نذار !!! آزاده باش مرد باش...گول مردم نزن !!!!!!!!
آش نخورده و دهن سوخته میشی، اموال بیت المال را یه عده چپاول میکنند و دست به هر جنایتی میزنند. یه عده هم معترضان به این وضعیت را تنبیه میکنند یه عده شایعه پراکنی میکنند و یه عده هم ماست مالی میکنند و همه با هم گناهکارن!!!! بخدا کارهایی که خلخالی و امثالهم اول انقلاب کردند قابل دفاع نیست!! اگه شهامت عذر خواهی ندارین ،دیگه دفاع نکنید!!!!! خودش پشیمون بود!! خودش میگفت وصیت کردم وقت مردنم ،اجازه نامه ها و دستورات مکتوب امام را با من خاک کنید ...که یعنی اون دنیا بخدا بگه ببین تقصیر من نبوده و مجبور بودم و ... خودش پشیمونه شما این چه متنیه که منتشر میکنیز و افکار عمومی را مسموم میکنید!!!! هر ایرانی به نوبه خودش از این چپاول و غارتگری یک سهمی داره من و خیلیای دیگه که واقعا راضی نیستیم و مطمئنن سر پل صراط یقه خواهیم گرفت هم از دزدان دین و پول و شرف مردم هم از حامیان و مدافعانشون و از کسایی که راه را براشون هموار کردند!!!!!!خیلی از مطالب سایتت دور از واقعیت و انسانیت!!!! انقلاب 57 مربوط به هزارو چهارصد سال پیش نیست که هیچکس ندیده باشه و ندونه و منبع معتبر نباشه!!!! حرف های خمینی را تحریف و توجیه نکنید!!! فقط حرف قشنگاشا ننویسید !!! هنوز کسایی که بین پنجاه تا شصت سال سن دارن یادشونه!!!!!!!!! مصاحبه تصویری از ایشون هست که خبر نگار فرانسوی پرسید که چرا شما که گفتین ما برای حکومت نمیریم و حداقل آزادیا اجتماعی را داریم و
.....علنی گفت ما خدعههههه کردیم!!! میفهمی ؟خوش گفت خدعه!!! خدعه یعنی گول زدن. یعنی مکر و نیرنگ!!!!" خود آیت ا... خمینی گفت ما خدعه کردیم!!!!
شما چیا داری توجیه میکنی؟ خلخالی گفته برا اینکه یه موقع و یه وقت مانند کودتای 28 مرداد نشه ما همه را کشتیم!!!!!! یعنی زودتر طرف را کشته که یه موقع کودتا نکنه!!!!!
خلخالی حالا داره اونجا جواب پس میده ! کسی که داره کارش را توجیه میکنه هم به یه نحوی خدا ازش جواب میخواد اینا مطمئن باش و واییی که اون روزا چه روزای سختی برای همتونه!!!!! باور قلبی داشته باش به روز جزا و بعد پست بذا !!!! سخنرانیا آیت ا... خمینی را هم همشا بگیر و گوش بده البته قاچاقه و اگه بتونی پیدا کنی!!!! خود صدا و سیما داره سانسور میکنه سخنرانیاشا و خجالت میکشن و روشون نمیشه همشا پخش کننن!!!!! از چی دفاع میکنی داداش!؟ امام حسین گفت اگه دین ندارید آزاده باشید!!!! توی دین ما که این کار مورد تائید نیست حداقل آزاده باش چرا که هر چقدر هم زیاد عمر کنی بازم تو یه چشم بهم زدن خودتا در درگاه خدا حاضر و آماده میبینی !!!! واقعا موندم چطور نمیترسین از همچین روزی!!!!
ببین برادر مومن من!!! اینکه چنین مطالب را منتشر میکنی 2 حالت وجود داره !!! حالا بادقت بخون متنا و ببین اگه حالت سومی هم هست منا در جریان بذار!!!!
1... یا واقعا خودت میدونی و متوجهی که داری دروغ میگی و یکطرفه قضاوت میکنی و توی پایمال کردن خون تک تک به ناحق کشته شده های کشورمون شریکی و داری ماست مالی میکنی!!!

2.. حالت دوم اینه که واقعا بی اطلاع هستی و شستشوی مغزی شدی و منابعت را از صدا وسیما و حرف ها و کتابهای دروغین و سانسور شده آخوندا جمعاوری کردی!!!!!!.
.
.
به احتمال زیاد اطلاع کافی نداری و یا حداقل من امیدوارم اینطوری باشه چرا که از دوستی که گفته خلخالی کورش را لواط کار خونده درخواست سند کردی!!!!!
واقعا نمیدونی همچین حرفی و حرف های بدتری زده!!! این همه رسانه های خارجی جنایات و حرف ها و گفته های خلخالی را تحلیل کردن ،یعنی واقعا یک بار هم گوششون ندادی!!!! .
.
.
.
حالا محض اطلاعت بهت میگم!!!! .
.
.
ایشون یه رساله 57 صفحه ای داره که معروف به فحش نامه!!! اسمش هست کورش جنایت کار و دروغین!!!
توی این فحشنامه کورش را به لواط متهم کرده!!!!
.
.
.
.
خلخالی کمر همت بسته بود تخت جمشید را خراب کنه که استاندار وقت شیراز و مردم اجازه ندادند!!!! فیلمش را واقعا ندیدی که مردم شیراز جلوی لدر ها خوابیدند و گفتند اول باید از روی جنازه ما رد بشی و بعد اینجا را خراب کنی!!!! .
.
.
.
.
ببین قضاوت شخصیت خلخالی با خودت ،فقط در همین حد بدون که این شخص به آثار کهن و باستانی چند هزار ساله رحم نکرد !!! یعنی انصافا ببین بغییر از داعش دیگه کی و کجا و در چه حکومتی ما یه همچین جانور ،روانپریشی داریم!!!.
.
.
شما وجدان که داری؟ آقا خودت بشین فکر کن!! ببین آدم سالم آثار باستانی کشور خودش را خراب میکنه یا نه!!!
ا نوقت از همچین آدمی انتظار داری به مردم رحم کنه؟؟ بیمار بود !!!
.
.
.
عیب شما اینه که تمام دنیا و منابع و ماخذتون حرف های آخوندایی سیاسی!!! بدترین دروغ را راحت ازشون قبول میکنین!!!
عیب شما اینه که اخبار زبون اصلی و یا خبر های بی بی سی و اتاق خبر من و تو و ... را گوش نمیکنید چرا که میگید دشمن و معاند نظام هستند!!!
عزیز من خبر مانند فیلم سینمایی نیست که هرآنچه را دوست داری و به دلت بچسبه را فقط گوش بدی!!!! ذات خبر گاهی تلخ و گاهی شیرینه!!!
تعصب کورکورانه را بذار کنار ببین واقعیت های دنیا را کجا میتونی پیدا کنی!!!!!"""!!"!!!!!!

صدا و سیما اخبار خارجیش همیشه اینه که ،مردم آمریکا و اروپا گرسنه و فقیر و کارتن خوابن و برای بیمه بازنشستگیشون اومدن اعتراض کنن و دچار بحران اقتصادی و ....
اخبار داخلی هم همه یک جانبه است و مملکت گل و بلل داریم و ...مثلا وقتی قرارگاه خاتم الانبیا یه سد میسازه هزاربار میگن ولی یک سال بعد که میفهمن این کار کارشناسی نشده بوده و زیست بوم منطقه از بین رفته ،دیگه اخبار را پوشش نمیدن!!! حالا اگه یه خبرگذاری بیاد و این مطلب را عنوان کنه میگید معاند با نظامه چرا که گفته خداییی ناکرده سپاه اشتباه کرده و پول بیت المال را بفنا داده!!!!
حالا برو تحلیل کارشناسا را گوش کن ببین با این سد سازیشون چه بلایی سر محیط زیست و دریاچه های کشور آوردن....
سد سازی فقط یه مثال کوچیک و سادست!!!!.
.
.
.
شماها حق دارین واقعا!! چرا که تاحالا دیدید صدا و سیما یه تحلیلگر بیاره که از سپاه یا عناصر حکومتی و ...انتقاد کنه!! حتی برای یک بار؟
تاحالا تحلیلگر و مورخ که واقعیتای اول انقلاب و خلخالی را بگه تی وی ما آورده؟ خب معلومه که نه!!!!
اونا را میگید دشمن!!! و مغز و روح و فکرتون را دو دستی تقدیم منابع داخلی که از صدتا فیلتر و سانسور چی رد میشن گذاشتین!!!!.
.
.
.
انصافا یکم بخودتون بیایین!!!! چرا حتی حاضر نیستید حرف های مخالفان و منتقدان را گوش بدید؟ نمیگم بپذیرید!!!! فقط گوش بده ،بعد عقل خدا بهت داده قضاوت کن!!!
از همینجا که منتقدان اجازه حرف زدن ندارن و دعوت نمیشن توی مجالس رسمی بفمین که یجای کار داره میلنگه!!!.
.
.
.
.
ختم کلام....صادق خلخالی یه جنایت کار بالفطره بود!!! ولی تمام دستورات را بصورت مکتوب از آیت ا... خمینی میگرفت!!!!
حافظه تاریخ بسیار قوی!!! حالا شما بگو خلخالی خوبه!! از صد نفر ممکنه پنج نفر هم اغفال کنی ولی آرش چی !!! پیش خودت فکر کن!!! بگو آیا با این حرف من واقعیت تاریخ عوض میشه!!!!"
خلخال
آیا به نظر شما خلخالی خودش تصمیم به قتل میگرفت یا دستور از بالا میرسید چه کسی خلخال رو مسوول این جنایات قرار داد خلخالی که از خودش قدرتی نداشت!این سواله؟
من از کسی که تو کار احضار روحه شنیدم که روح خلخالی رو احضار کرده بود و ازش پرسیده بود چند نفر رو کشتی گفته بود حدود 15000 هزار نفر! ازش پرسیده بود اوضاع اونور چطوره؟ جواب داده بود خراب، خیلی خراب! البته من سال آخر عمر دیدمش واقعن اوضاعش خراب بود تو یه مجلسی بودیم که نمیتونست بشینه و دائم درحال راه رفتن بود!
بعد اون احضار کننده حرف دیگه ای زد و گفت روح سید احمد رو هم احضار کردیم ازش پرسیدیم چطور مردی؟ جواب داده بود با سم! من حرفهای احضار کننده رو باور نکردم تا اینکه چند ماه بعد مهدی خزعلی تو سایتش گفت که علت مرگ سید احمد رو باید از کسی بپرسید که قرصهاشو تهیه میکرده! مطمئن شدم احضار کننده راست گفته! البته روح فردین رو هم احضار کرده بود! گفته بود اوضاعم خوبه! روح هایده رو هم احضار کرده بود اوضاع خوبی نداشت!
بتونه شاهین

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.