ساندیس خور

هیئتی که در آن دغدغه مبارزه با اسرائیل نباشد؛ ابن زیاد هم سینه می زند!
ساندیس خور

نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد...
نمی خواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت...
ولی بسیار مشتاقم...
که از خاک گلویم سوتکی سازد...
گلوم سوتکی باشد به دست کودکی گستاخ و بازیگوش...
تا که پی در پی دم گرم خویش را بر آن بفشارد....
و سراب خفتگان خفته را آشفته تر سازد...
تا بدین سان بشکند دائم سکوت مرگبارم را...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
انتشار مطالب و نوشته های مـا با ذکر منبع و ارجاع لینک مجاز است.
mail: amin.davari@chmail.ir

پربازدیدترین ها
shobahat
مدیر تارنما

ساندیس خور

هیئتی که در آن دغدغه مبارزه با اسرائیل نباشد؛ ابن زیاد هم سینه می زند!

ناگفته هایی در مورد صادق خلخالی

Saturday, 12 Farvardin 1391، 12:36 PM
خاطرات ناگفته آیت الله خلخالی در گفت و گو با فرزند حاکم شرع وقت
سایت انتخاب مصاحبه ای با فرزند مرحوم آیت الله خلخالی دارد، از آنجا که هر نوع وقایع نگاری برای خوانندگان جالب است بخش های جالبی از این مصاحبه را بدون تایید یا تکذیب انتخاب کرده ایم که می خوانید:
مهدی صادقی گیوی فرزند ارشد آیت الله صادق خلخالی نخستین حاکم شرع پس از انقلاب است . او به دلیل «فعالیتهای مطالعاتی » کمتر مجال حضور در فعالیت ها و پست های سیاسی داشت .صادقی درباره حوادث رخ داده در دوره آیت الله خلخالی در گفت وگو با سایت انتخاب می گوید: اوایل انقلاب بارها آقای خلخالی پستهای حساس و نان وآبداری را به بنده پیشنهاد کردند، ولی بنده هیچ کدام را نپذیرفتم و مطالعه فلسفه را به همه اینها ترجیح دادم .
صادقی همچنین در مورد «اعدام های پس از انقلاب توسط آیت الله خلخالی » می گوید: در خصوص اعدامها بارها شاهد بحث با آقای خلخالی بودم ...ایشان می گفت اگر شما جوی خون شهدای 15 خرداد در قم در چهارراه شاه و نیز کشته های این قیام در تهران و تیرباران زندانیان سیاسی و کشتار و سرکوب های دیگر را می دیدید از من بیشتر اعدام می کردید. آیا بایستی عوامل قتل عام ها را آزاد می کردیم ؟ وی در ادامه می افزاید: اخیرا جریان مشکوکی سعی می کند بدون ملاحظات تاریخی و شرایط قبل و بعد از انقلاب برخی از روحانیون از جمله آقای خلخالی و مصباح را کنار هم گذاشته و خشن جلوه دهد و این خشونت خیالی را منسوب به دیگران ازجمله آشنایی با استاد فردید نماید.
قبل از هرچیز باید اهل فن نظر بدهند که آیا آقای خلخالی خشن بودیا نه ؟ اگراکنون خشونتی از طرف جریانی به نام دین صورت می گیرد چه ربطی به سی سال پیش و محاکمات آقای خلخالی دارد؟ مگر نام آقای خلخالی مثلا در اعترافات کسانی نظیر امیر فرشاد ابراهیمی آمده است ؟ یا مثلا آقای خلخالی فتوا به خشونت داده یا وجوهی به افراد برای اعمال خشونت داده است ؟ فرزند آیت الله خلخالی همچنین درباره سابقه همکاری آیت الله خلخالی با فداییان اسلام می گوید: این سابقه به سالهای قبل از کودتای 28 مرداد وصدارت مصدق باز می گردد. در این سالها نواب ، واحدی و خلخالی همفکری داشتند و بعضا در آن سال ها در مدرسه فیضیه قم حجره داشتند. برخی از آیات عظام با فعالیت های سیاسی مخالفت می کردند. در آن سالها طلاب علوم دینی باید فقط درس می خواندند و خواندن روزنامه و داشتن رادیو و یا طرح مباحث سیاسی در حوزه ها رسم نبود وشهریه این افراد قطع می شد.
مهدی صادقی گیوی درباره محاکمات اوایل انقلاب نیز گفت: در اولین محاکمه چهار نفر از جمله ارتشبد نصیری و خسروداد به اعدام محکوم و در پشت بام مدرسه رفاه تیرباران شدند. از این پس آیت الله خلخالی به عنوان یک شخصیت جنجالی با عزمی آهنین مطرح شد و گرچه نامی از ایشان در مطبوعات درج نمی شد ولی همه ایشان را شناخته بودند. ایشان در کتابی که بعداز استعفا از دادگاههای انقلاب به عربی تحت عنوان قضا در اسلام در بیروت به چاپ رسید نوشته اند که کلیه محاکمات اسلامی باید علنی و ثبت وضبط شود. لذا به دستور ایشان از کلیه محاکمات فیلمبرداری شده و این محاکمات به صورت علنی بود و جمع کثیری در این محاکمات شرکت می کردند.
یک تیم فیلمبردار از رادیو تلویزیون فیلمبرداری از محاکمات را آغاز کردند. پس از محاکمه امیر عباس هویدا و استعفای ایشان ، در زمین چمن دانشگاه تهران یک راهپیمایی عظیم توسط فداییان خلق در اعتراض به استعفای ایشان برگزار شد و گروهها واقشار دیگر خواستار ادامه محاکمات ایشان بودند. در آن روزها هرکس حتی از زندانیان سیاسی که بنده را می شناختند می پرسیدند که چرا آقای خلخالی به اعدام ها ادامه نمی دهد؟ به آقای خلخالی گفتم بچه های زندان معترض کاهش اعدام ها هستند. آقای خلخالی اعلام کرد هرکسی از محکومین شکایت دارد شخصا به دادگاه مراجعه کند. در جو انقلابی آن روزها بسیاری حتی آقای خلخالی را به مسامحه متهم می کردند. در خصوص محاکمه سریع سران رژیم پهلوی آقای خلخالی چندین بار گفتند که ما تجربه تلخ کودتای 28 مرداد را دیدیم و نمی گذاریم این حادثه تکرار شود. مخالفت ایشان با مرحوم بازرگان هم از همین جا ناشی می شد. یک روز آقای خلخالی به پادگان نیروی هوایی رفت و طی حکمی 60 نفر از سران این نیرو را اخراج کرد. مخالفت دیگر در خصوص پرداخت حقوق دلاری امرا و بازنشستگان ارتش در خارج از کشور توسط دولت بازرگان بود که طی حکمی از طرف آقای خلخالی این پرداخت ها پس از چند ماه لغو شد.
در همان روزهای شلوغ و انتقال زندانیان به زندان قصر، بختیار و ارتشبد قره باغی به شکل مرموزی از زندان فرار کردند. مردم می گفتند مرغ توفان از مرز بازرگان گذشت. آقای خلخالی می گفت اگر اعدام ها صورت نمی گرفت ما هر روز با طرح کودتای نوژه دیگری مواجه می شدیم. تعداد اعدام های آقای خلخالی از 24 بهمن ماه 57 تا فروردین سال بعد صد نفر نرسید. لذا روزی چندهزار نفر اعدام و اعدام های ده دقیقه ای و از این نوع مطالب ساخته و پرداخته مخالفین است . در زندان قصر یک ساختمان دو طبقه وجود داشت و سی چهل نفر شب و روز مشغول بررسی سوابق اعدامی ها وجنایتکاران بودند و هیچ اعدامی بدون داشتن پرونده نبوده است. اینکه برخی گفته اند باید هر زندانی وکیل مدافع می داشت، اساسا مطالب درستی است ولی در شرایطی که هر آن احتمال کودتا و حمله به زندانها می رفت و ضد انقلاب مسلح بود و خلاصه سرهر کوچه حاکمیتی برقرارشده بود نمی توان انتظار داشت برای کسانی نظیر ارتشبد نصیری و فرماندهان نظامی که دستور به قتل عام ها داده بودند صبر می کردند تا وکیل مدافعی پیدا شود. طبیعی است ضد انقلاب می خواست با طرح این مسائل، زمینه را برای فرار و رها شدن بسیاری از جنایتکاران از محاکمات فراهم سازد. این جو سازیها از طرف کسانی که اساسا خواستار مطرح شدن و نامجویی اند مطرح می شود واین قصه سردراز دارد.
فرزند ارشد آیت الله خلخالی درباره فعالیت های سیاسی آیت الله خلخالی بعد از رحلت امام خمینی نیز می گوید: بعداز فوت امام و بعد از انتخابات دوره چهارم مجلس، شورای نگهبان بیش از پنجاه نفر از نمایندگان دوره سوم از جمله ایشان را فاقد صلاحیت کاندیداتوری دوره چهارم مجلس اعلام کرده بود. برای مجلس خبرگان هم شورای نگهبان اعلام کرده بود که کاندیداها باید امتحان اجتهاد بدهند. آقای خلخالی با خنده می گفت عجیب است کسانی که فاقد درجه اجتهاد اند، می خواهند از مجتهدین آزمون اجتهاد بگیرند. درهر حال ایشان با اعتراض به سیاست های گذشته و محاکمات در زندانها که در صورت مذاکرات مجلس به تفصیل درج شده و در مطبوعات هم به چاپ رسید خانه نشینی را ترجیح دادند. از عجایب دیگر به قول ایشان لزوم فرستادن رساله های عملیه به وزارت ارشاد و کسب اجازه چاپ بود. آقای خلخالی از وزیر ارشاد وقت پرسیده بود که در وزارتخانه شما کیست که علمش از مجتهدین صاحب رساله بیشتر است؟ بنظر آقای خلخالی باب اجتهاد در سنت به علت ترس علما از اظهار نظر در قرن چهارم بسته شد.
لینک های مرتبط: تندروی در اعدامهای اوایل انقلاب
کشتار شصت و هفت چرا و چگونه + دانلود
تبیان
موافقین ۰ مخالفین ۰ 91/01/12
امین داوری

ساندیس خور

نظرات  (۱۲۲)

12 Farvardin 91 ، 18:33 فانوس90( بهروز)
سلام
شما دعوت شدید
هنوز هم جمهوری اسلامی رو میخواهید؟
با مطلب شما بگید آری یا نه، به روزیم.
منتظر حضور شما هستیم و میخواهیم نظرتون رو بدونیم که بعد از 33 سال هنوز خواستار جمهوری اسلامی هستید یا نه؟
یا علی
آنهای که مرحوم خلخالی را جنایتکار خطاب می کنند همون دزدهای میلیاردری اند که این مملکت راچپاوول کردند .اگر خلخالی بود همه این دزدهارا اعدام میکرد .هنوز از مرده خلخالی میترسند .این همه ثروت برای این خانئنین وجنایت کاران اقتصادی از کجا آمد. طرف الاغ سوار چطور ماشین دو میلیاردی سوار میشه .از کجا آورده؟؟؟؟پس خلخالی کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
پاسخ:
اَین خلخالی!
آنهای که مرحوم خلخالی را جنایتکار خطاب می کنند همون دزدهای میلیاردری اند که این مملکت راچپاوول کردند .اگر خلخالی بود همه این دزدهارا اعدام میکرد .هنوز از مرده خلخالی میترسند .این همه ثروت برای این خانئنین وجنایت کاران اقتصادی از کجا آمد. طرف الاغ سوار چطور ماشین دو میلیاردی سوار میشه .از کجا آورده؟؟؟؟پس خلخالی کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
بهتر که مرد خدا ازش نگذزه.
من قتل نفسا بغیرحق کماقتل الناس جمیعا . قران کریم اگرکسی حتی یک نفررابناحق بکشد گویا همه مردم را کشته است. ایشون که دلش میخواست همه رو بکشه.
19 Khordad 93 ، 06:24 سید حسین گوهریان
انبیاء برای سازندگی وهدایت و و و و آمده اند توضیح به جهت توجیه شلاق به دریا زدن است
خداوند هم از بندگانش اول گذشت می خواد
ظاهر قضیه و نشون میده آدم خوبی نبوده
مطمئناً از بین همه کشته شده ها کسانی رو کشته که حقشون مرگ نبوده
19 Tir 93 ، 17:45 ناشناس
ایا ویران کردن قبر رضاشاه هم توجیه دارد
در رفتار غیر قانونی و غیر شرعی ایشان که نامش سند افراطی گری اوائل انقلاب می باشد همان انتشار خاطرات ایشان در روزنامه سلام بود . که با مطالعه ان ها جنایتهای ایشان روشن می شود.
28 Tir 93 ، 00:20 بنده خدا
مرگ فجیع این روسیاه در حالی که کنترل ادرار نداشت، گویای این مطلب است که دنیا دار مکافاته. حکم اعدام مداح اهل بیت سید جواد ذبیحی و صدها بیگناه دیگر
29 Mordad 93 ، 01:50 یک انسان
ظالمان دین خدا را از چشم مردم بردید بدانید عذاب الیم در انتظار شماست
05 Aban 93 ، 02:04 داوود
خداازش‏ ‏نگذره‏ ‏جانی
از اشخاص زیادی شنیده بودم که انسان خوبی نبوده . خیلی از خانواده ها رو یتیم و بی سر پناه کرده

الان که خودم بررسی کردم فهمیدم همینه که مردم میگن خلخالی داعش زمان بوده ننگ بر تو باد
23 Azar 93 ، 00:38 محمد حسنی
سلام دوستانی که به آیت الله خلخالی فحش میدن، لطفاً تو ذهن خودشون به این سؤال پاسخ بدن که دوست داشتن امام خمینی هم به سرنوشت مرسی دچار میشد؟.
یادمه چند روز بعد از کودتای تنتاوی تو سایت شبکه ی ایران تو قسمت دیدگاه ها نوشتم/ کاش خبر مرگم رو میشنیدم تا خبر کودتای مصر رو.
یعنی ای بدم میاد از حزب اللهیهایی که که حق و باطل رو با موضع خودشون میسنجن و اصلاً حس بدی داشتم.
من شهادت شهید شحاته رو گرامی میدارم ولی مرسی رئیس جمهور همه ی مردم مصر و منتخب اونا بود حالا تو تهران بر علیه بشار اون حرفها رو زد خب غلط کرد ولی مشروعیت داشت به این دیکتاتور و آخرش هم دیدین که اینا که اومدن روی کار، هزار نفر از مردم بیگناه رو تو میدان تحریر و اون یکی میدون شهید کردن و حتی حضرت آقا هم بر خلاف سیاست مدارهای کشور مون تو صحبتهاشون از مرسی حمایت کردن و میخوام بگم که اگه آیت الله خلخالی نبودن یا اونجور عمل نمیشد، الآن ما مردم عادی قربانی میشدیم و به قول اون سیاست مدار که روی قبر روبس پیر نوشت/ ای عابر!، از مرگ من غمگین نباش چرا که اگر من زنده بودم تو مرده بودی، میخوام بنویسم/ دمت گرم مرحوم آیت الله خلخالی و روحت شاد.
در ضمن، نداشتن کنترل ادرار عذاب الهی نیست، اقتضای سن و سال بالاست و مرحوم ناظم هم همینجور بود که مداح اهل بیت بود و آذارش به کسی نرسیده بود و مورد لطف امام حسین هم واقع شد.
23 Azar 93 ، 15:42 کوروش
محمد حسنی خان

مقایسه سیاست خارجی شاه و امام

1-اعراب از این حساب می بردند
2-هر موضوع پیشرفته در غرب در اسرع وقت ایران اون را دارا بود به مدد کدخدای علم
3-وزیر خارجه خلعتبری ایران به جرم انعقاد انرژی اتمی خلخالی اعدام کرد
4-هویدارا به جرم اندیشه بهایی اعدام آنهم به جرم بهایی بودن-حکم دادگاهش را بخونید
5-الان ما هر روز و هر ماه هزار توجیه میاوریم که صلح حیبیه با آمریکا لازمه
6-کاخ شاه را با مرقد امامتان مقایسه کنید.
7-مردن ایران تحت فشارند حالا بلرو مصلی بی نماز خوان را ببین
24 Azar 93 ، 03:38 محمد حسنی
سلام جناب کوروش عزیز.
اولاً لطفاً به من خان نگین چون از خان و خانباجی بازی متنفرم و دوره ی بزرگی خانها خیلی وقته که گذشته.
ثانیاً بعضی از نوشته هاتون رو متوجه نشدم اما فقط دو دونه از استدلالهاتونو جواب میدم.
1. چطور میفرمایین پیشرفتهای زمان شاه به روز بود وقتی بیشتر از بیست و پنج در صد مردم کشور سواد خوندن و نوشتن نداشتن؟!.
2. مگه نمیدونین بها ایت نه تنها دین نیست که کفره و از اون فراتر بهایی کافر محاربه به این خاطر که مدام از طرف بزرگانشون که الآن تو فلسطین اشغالین برای توطئه تحریک میشن؟!.
آهان در مورد عزت شاه پیش کشورهای عربی هم لطفاً رجوع کنین به اخبار فرار شاه تا ببینین چنتا از این کشورها داوطلب پذیرش اون شدن!.
جز مصر، من کشور عربی دیگه ای رو نمیشناسم که پشت شاه در بیان.
24 Azar 93 ، 14:39 کوروش
شما شعاراتون گوش فلک و کرده که میزان رای ملت است

1- تشیع جنازه منتظری را با اون عظمت استقبال مردم علیرغم بایکوت خبری اندازه بگیر سرچ کن عکسها را

2-مردم در کوی برزن بشنوی از این رژیم ناراضیند و صد رحمت به شاه میگند.یعنی الان این رزیم را بیش از شاه فحش و ناسزا

3-ما هممون باسوادیم ولی رفاه نیستیم ای کاش سواد نداشتیم دولت رفاه بود

4-مطمئنا اگر شاه نمی مرد الان منتظرش بودیم که ناجی بیادولی قبر باباش هم اندازه فرعون مصر رحم نکردید و خلخالی هم دچار .....شد

5-برو سیاست خارجی را مطالعه کن ببین سیاست خارجی شاه خوب بود یا حکومت آخوندی

6-اسرائیل نابود باید شود-امریکا شیطان بزگ-روسیه کفر-
که بخاطر این ندانم کارها چندین هزار کشته و زخمی بی خانمان و کلی ضرر مثلا دارای عزت هستیم الان

کشته های زمان شاه با کشته های انقلاب و جنگ ایران

قانون اساسی را هم از ترس برای رفراندوم نمیزارند
7-....


24 Azar 93 ، 14:42 کوروش
واقعا تو محمد هستی
یا واقعا تو حسنی هستی
یا واقعا محمد حسنی
اصلا معنیاش میدنی یا میخای با این افکار حکومتی محمد و حسن را زنده کنید
تو افکارت بیشتر به خان خوانین شبیه است تا حسن و محمد
24 Azar 93 ، 15:19 کوروش
متظر اون روز میمونیم که حقیقت معلوم بشه
خدا از سر تقصیران امام خمینی بگذره که اعتقاد داشت نهال انقلاب باید با خون جوونای بیچاره این کشور ابیاری بده انگار که مردم بچه هاشونو از سر راه اورده بودن
اونم اعدام های فجیع۶۷ … کاملا معلومه که رهبر رئوف و دلرحمی داشتیم… گذشتن از خون مردم براش از اب خوردن هم راحتتر بوده.. چه انقلابی کردیم بعد ز 35 سال تاریخ انقضائ اون به سر اومد.
پاسخ:
اعدام های سال 67 چرا و چگونه
http://sandiskhor.blog.ir/post/37

24 Azar 93 ، 15:23 کوروش
2. مگه نمیدونین بها ایت نه تنها دین نیست که کفره و از اون فراتر بهایی کافر محاربه به این خاطر که مدام از طرف بزرگانشون که الآن تو فلسطین اشغالین برای توطئه تحریک

sandiskhor.blog.ir


آنچه برای ما مهم نیست رهبر ان شما و نوع عمل انهاست چون ما ولایت فقیه و اصلا ولایت انسانی برکل آحاد یک جامعه به صورت مادام العمر یا موقتی را قبول نداریم . (نهایت چیزی که ما قبول داریم وکالت است آن هم به صورت موقتی ) دلیل احترام ما هم به مخالفان فقیه اول مخالفت او با نقض حقوق شهروندی بهاییان به عنوان افرادی که حق تحصیل , آموزش و رفتن به دانشگاه و داشتن شغل دارند بود که رهبران شما هیچ یک از این حقوق را برای بهاییان به رسمیت نمی شناسد و اگر فشارهای جهانی نبود طرح پاکسازی مذهبی بهاییان از ایران و کوچاندن اجباری آنان را عملی میکرد .
24 Azar 93 ، 15:29 کوروش
3-وزیر خارجه شاه خلعتبری به جرم انعقاد انرژی اتم توسط خلخالی اعدام شد

24 Azar 93 ، 15:31 کوروش
اسرائیل یک حکومت مذهبی بنا شده بر دین یهود است و از این نظر کاملا شبیه جمهوری اسلامی ایران است .من فکر می کنم هرجا مذهب به عنوان دین رسمی وارد حکومت شد هر دو سو ضرر کرده اند،هم دین ، هم حکومت.
24 Azar 93 ، 15:32 کوروش
ولی اگر نگاهمان را واقع گرایانه بکنیم ، راه حلی که جواب می دهد در مورد فلسطین یک همه پرسی است از همه فلسطینی ها و اسرائیلی ها و تشکیل یک حکومت غیردینی نه یهود و نه اسلام یا تشکیل دو کشور مستقل منتهی بر مبنای مرزهای ۱۹۴۸ نه ۱۹۶۷
البته تصمیم با خود فلسطینی هاست
ما نباید کاسه داغ تر از آش شویم
خدا خلخالی رو بیامرزد لعنت بر ضد ولایت فقیه یا امام خامنه ای
11 Dey 93 ، 01:18 جهانگیر
من همه اعدامیان جناب خلخالی را مطالعه کردم چون خودم دانشجو دکتری حقوق هستم و موضوع پیایان نامه ارشدم بوده
جناب خلخالی فقط سابقه دینی داشتن ، صلاحیت قاضی بودن رو نداشتن و فقط چون خمینی کبیر این پست رو به اون داده به این مقام رسید
بنظر بنده این شخص نمونه بارز یک فرد کاملا افراطی بوده که تر و خشک را با هم سوزانده است
درسته خیلی از اون آدما مستحق اعدام بودن اما باید قبول کرد و واقعیت رو پذیرفت که خیلیا فقط از روی جهالت ایشون به قضاوت و خوی تند و افراطیشون اعدام شدند
دونمونه بارز این اعدامها:
1- پسر بچه 15ساله ای که حتی به سن قانونی نرسیده بود و میشد با روشهای زیادی به راه راست بیان در همان موقع و بدون هیچ دادگاه و محکمه ای توسط کلت خلخالی در همان کوچه کشته شد
2- اعدام خلعتبری از اشتباهات مضحک ایشون بود و نشان از نداشتن بصیرت و تفکر کافی این آقا از علم و تکنولوژی دوحالت ک بیشتر نداره یا ما الان داریم راه رو اشتباه میریم درباره انرژی هسته ای و خلخالی درست میگه یا اینکه واقعا نیاز هست و ایشون صرفا از روی احساسات شخصی و وحشیانه خودشون تصمیم به اعدام گرفتن چون صرفا طرف وزیر پهلوی بوده
بعد از وفات امام خمینی و رهبری سید علی خامنه ای که رهبری فوق العاده سیاسی و فهیم با بصیرتی جهانی باعث شدن که این قاضی نما بخاطر جنایاتشون خانه نشین شود پس مشخص است حتی خود نزدیکان امام خمینی از جمله رهبر عزیزمون هم با وجود چنین آدمایی مخالفت دارن
خدا به دادت برسه خلخالی توی این دنیای دو روز ببین چه جنایت هائی که نکردی . امیدوارم که از اتیش جهنم خلاص نشی
19 Dey 93 ، 15:48 پویان
واقعا سالهای ساله که به این نتیجه رسیدم دینو سیاست باید از هم جدا بشن. چون ایت الله ها هم خرو میخوان هم خرما. الان مملکته ما مثل زمان قرون وسطا شده که پاپ ها و فودال ها هم قدرت تمام عیار دارن هم ثروت هنگفت. واقعا هرچی که باب میلشون نباشه و امکان سست شدن پایه های قدرتشون میشه با یه فتوا اونو تبدیل به قانون میکنن و هروز به ثروت و قدرت خودشون اضافه تر. واقعا تو بدبخترین مملکت دنیا زندگی میکنیم
25 Dey 93 ، 17:31 منم آن کوبنده
سلام به همگی دوستان
کسی عکس های تخریب مقبره رضا شاه رو دیده؟همه مردم هیجان زده ان و ودارن به خلخالی کمک میکنن .یکی اون موقع نگفت دلیل این کار چیه؟نگفت تااین مرده چه خطری واسه شما داره؟خیلی ها موقع اعدام یه نفرمیگفتن حقشه چون خودشون متهم به مخالفت با حکومت و کفر نشن.مشکل از خلخالی و امثالهم اون نیست مشکل ماییم که فقط قدرتمند رو می پرستیم وجلوش خم میشیم و هر کار درست و نادرستش زو قبول داریم وضعیف مخالف رو میکوبیم. خلخالی در اصل نماینده درونیات ما و عقده های ما برای رسیدن به قدرت با هر وسیله ممکن است.مردم اون روزا با سکوت در برابر این افراطی گریها و خشونت ها در اصل رضایت به این اعمال دادن و بدونین مردم اون موقع تو ثواب وعقاب این اعمال شریکن. و بعدا خودشونم عاقبت این سکوتشون رو دیدن کشته شدن بیش از یک میلیون ایرانی در جنگ هشت ساله به دلیل اینکه خیلی از مقام های ارشد ارتش ایران اعدام شده بودن..................
خلخالی کسی بود که ذوالقرنین را لواط دهنده نامید.
خدایا مرا ببخش که حرف یک شیطان روحانی نما رو یاداوری کردم.
پاسخ:
لطفا با سند حرف بزنید
23 Khordad 94 ، 15:29 ناشناس
مریض روحی روانی به تمام معنا بوده ...
سند حرف آقای استاد،مقاله نوشته شده و حتی چاپ شده توسط خود آقای خلخالی بود.گذشته از این افراط گریهای خلخالی حتی ایت الله مطهری رو هم شاکی کرده بود طوری که ایشون اعلام کردن که از افراطی گریهای خلخالی جدا هستن
04 Tir 94 ، 15:40 بنده خدا
خدا ازش نگذره شیطان خبیث چه ادمای بیگناهی رو که نکشت و چه خانوادهایی رو که داغدار نکرد.خدا هم در این دنیا و هم در اون دنیا لعنتش کنه
خلخالی لکه ای ننگ بر تاریخ شیعه علوی است و خلخالی نماد همین داعش در شروع انقلاب بوده نابودی تاریخ و بزرگان چه افتخاری دیگه ای داره
اندیشه خلخالی خیلی شبیهه داعشی هاست
حذف فیزیکی افکار اشتباهی کودکانست . تاریخ شاهد ساطور های کثیف بی منطقی بوده است. خطایی که سعید امامی آن را با مضحکترین دلایل توجیه کرد. سالهاست که آسمان ایران از نطق های بی نفس پر شده است...
اگراعدام نمی کردوآنهادربدنه انقلاب ادغام میشدند پس ازمدتی به فکرانواع خیانتهامی افتادند ومملکت رابه چالش میکشوندند همانطور که بعثی هابعاز هفت هشت سال ازدل ارتش عراق بع داعش پیام دادندکه ماپشتیبانتان هستیم پسش بایدازاین مردهم تشکرکرد
بعضی ها هنوز نفهمیدن چرا قبر رضا شاه از بین برده شد.سوالم از این دوستا اینه:چرا حضرت ابراهیم بت ها رو شکست مگر برای انسانها خطر ناک بود؟؟؟؟؟؟؟
الان که ته آتش جهنم داره میسوزه و اونایی که شبیه اون هم هستن خواهند سوخت و این است ذات این دنیا
درمورد خلخالی تاجایبکه من اطلاع دارم ایشون چون کل سپاه پشت سرش بود و مورد نیاز انقلاب،امام مجبور بودن در اون زمان بهش اون پست رو بدن،از طرفی زمان انقلاب بوده و وجود امثال خلخالی برای اون انقلاب نوپا لازم بوده
15 Mordad 94 ، 14:35 ذوالقرنین
تنها میتونم بگم خدا ازش نگذره.
15 Mordad 94 ، 14:37 ذوالقرنین
درسته رضاخان آدم خوبی نبود.ولی کارهای زیادی واسه این مملکت انجام داد.برخلاف ابعضی ها که نه خوب بودن و نه کاری انجام دادن
آدمی که
1. کوروش رو لواط دهندهخطاب میکنه . کوروشی که میدونیم با شجاعت و وقار ایران رو برپا کرد که تمامی ملت ها از شنیدن نامش میلرزیدند.
2. قبر رضا شاهی رو که اونهمه طی کمتر از 18 سال اینهمه کار برای این کشور زحمت کشید که از جمله تمامی این بانک ها، تمامی دانشگاه ها، راه آهنی که الانم که الانه کار میکنه و ..... تخریب کرده
3. قصد تخریب تخت جمشید و مقبره فردوسی رو داشته که خداروشکر موفق نشده
4. اینهمه قتل و اعدام بی توجیه داشته
معلومه چه چیزی هس و افرادیم که ازش طرفداری میکنن ایرانی نیستن. ضمنا تمامی نوشته ها منبعش ویکیپدیاس میتونید سرچ کنین ببینین.
از قیافش معلومه که چی بوده . خدارو شکر مرد گم شد ته جهنم.
سلام من نمیدونم که اونا که خلخالی اعدام کرداونم باسرعت و بدون تحقیق وطبق مفاد کدام قانون بود ولی الان که تاریخ رو ورق میزنم اول اشکم به خاطر خودم کشورم وبعدبرای کسانی که به مردم خدمت میکردن در میادشاید کسی اشتباهی کرده باشه ولی کسانی که ناجوانمردانه اعدام شدن همه برای این کشور افتخار افرین بودن خدا رهبر مارو حفظ کنه که اجازه نداد خلخالی و امثالهم سرنوشت مردم این سرزمین رو دست بگیرن خدا خادمان ملت روحفظ ودرگذشتگان و رحمت کنه و خلخالی رو هرگز بهخاطر ننگی که به جا گذاشت نیامرزه ونبخشه امین
تو اول بو املاتو خوب کن بعد از خلخالی حمایت کن اقای فرهاد.
شخصی مثل رضا شاه جاش در قلب مردمه و احتیاجی به ارامگاه نداره
اعمال خلخالی عقده درونی او بود و تحت هیچ شریطی در شان ایران نبود. خراب کردن قبر رضا شاه اشتباه بود . او بخشی از تاریخ معاصر بود و خدمات بی نظیری به ایران کرد و در مقابل اشتباهاتی داشت . اوج اشتباهش کشف حجاب بود که باید اختیاری میکرد. والا خدماتش خیلی خوب بود. اگه کمی منصف باشید و تاریخ را از منابع آزاد بخوانید با من هم نظر خواهید بود. آقای فرهاد این اشتباه آمریکا و دولت نوری مالکی بود که تمام نظامیان بعثی را خانه نشین کرد هم ارتش عراق ضعیف شد هم آم بیکار گرسنه میشه مخصوصا سواد هم داشته باشه زود گول پول دیگران رو می خوره.
این هم سند. راهزنی<>راه زنی
این بود اطلاعات آقای خلخالی باعث تاسف .!!!
پسرش فامیلش یه چیز دیگر است!!!!!

صادق خلخالی معتقد بود که کوروش بزرگ، جانی بالفطره و لواط‌دهنده‌ای بی‌مقدار بیش نبود. او می گفت ۱۰ سال قبل از انقلاب، رساله‌ای پنجاه و هشت صفحه درباره کوروش کبیر نوشته بود که ساواک مانع از چاپ آن شده بود. خلخالی کتاب مقدس (bible) را کتابی مهمل و دروغ‌های شرم‌آور خواند و یهودیان را قومی جنایتکار خواند. [۲۰]
وی کتابی با عنوان «کوروش دروغین و جنایتکار» نگاشته و به مناسبت جشن‌های ۲۵۰۰ ساله در ۵۷ صفحه منتشر ساخت. در این رساله که برخی آنرا فُحشنامه خوانده‌اند، کوروش را «سفاک و خونریز» نامید و به لواط و بی‌بندوباری متهم کرد و طرح عظمت او در ایران را سیاستی استعماری و توطئه یهود دانست و از مفسرینی چون علامه طباطبایی که کورش را مصداق ذوالقرنین دانسته بودند انتقاد نموده و ایشان را واعظان سلطنت و دربار نام نهاد. علامه طباطبایی درباره کوروش نوشته بود:
«به هر قومی که ظفر پیدا می‌کرد، از مجرمان ایشان می‌گذشت و عفو می‌نمود و بزرگان و کریمان هر قومی را اکرام و ضعفای ایشان را ترحم و مفسدان و خائنان را سیاست می‌نمود» خلخالی پیروزی‌های کوروش را نتیجه بخت او دانسته و مطالبی که در ستایش وی در تورات آمده‌است را ساخته یهودیان آزاد شده از بابل دانست.[۲۱]
سعیدی سیرجانی ادعای لواط کار بودن کوروش توسط خلخالی را ناشی از ناتوانی وی در فهم متون تاریخی و حتی خواندن ادبیات فارسی می‌داند:

«...این عبارت را در «تاریخ ایران باستان پیرنیا» خوانده بودیم که: «مورخ مذکور (کتزیاس) گوید: کوروش پسر چوپانی بود از ایل مُردها که از شدت احتیاج مجبور کردید راهزنی پیش گیرد.» و به علت درک ناقص و ذهن منحرف خویش گمان کرده بودیم که کوروش هم مثل بسیاری از سران قبایل و بزن بهادرهای روزگار در آغاز کارش بر کاروان‌های هجوم می‌برده و راهزنی می‌کرده‌است. و این را عیب چندانی برای سرداران و جهانگشایان آن روزگار نمی‌شمردیم. غافل از این واقعیت که «راهزنی پیش گیرد» را اولاً باید به این صورت خواند که «راه زنی پیش گیرد» و معنیَش را هم در محضر مبارک حضرت آیت‌الله آموخت که عین عبارت کتزیاس را در داخل پرانتزی گذاشته و در صفحهٔ ۲۷ تالیف منیف خویش آورده‌اند و با مدد طبع موشکاف و روح عفیف خویش مفهومش را هم داخل پرانتزی گذاشته و بدین صورت آورده‌اند:
«مورخ مذکور بنا به نوشتهٔ ایران باستان به قلم آقای مشیرالدولهٔ پیرنیا ص ۴۲۰ می‌گوید که کتزیاس می‌گوید کوروش پسر جوانی بود از اهل «مر» که از شدت احتیاج مجبور گردید راهِ زنی پیش گیرد (لواط بدهد)...» آری این است نص عبارت حضرتشان
یک ایچنین جنایتکاری اول باید افکارش ریشه در چه دین و اعتقادی دارد.انوقت باید دین کتاب و مقدساتش را به اتش کشید. نفرین بر این اهریمنان و خدا پیامبرشان.
خداعالمه
12 Shahrivar 94 ، 21:17 محمد 8809
خدا خودت به داد این مردم برس که از روی جهل چه کارایی که نمیکنن زنده باد ایران
خدا کنه تا ابد زجر ناله بکشی
خلخالى یکى از دوستان پدر مرا تیر باران کرده که تا به امروز جسد او به دست خانواده اش نرسیده٠ لا تشکر به توجه شما
همیشه دوس داشتم بدونم مردم چرا انقلاب کردند؟ از پیرهای فامیل که میپرسیدم راجع به اوضاع اون وقتها وقتی با الان مقایسه میکردن فقط یه چیز ازشون میشنیدم که اشتباه کردیم نمیدونستیم اینجوری میشه،و اینو میگفتن که شاه با تمام بدیش از اینا بهتر یود نور به قبرش بباره
22 Mehr 94 ، 09:09 ناشناس
خدالعنت کنه خلخالی واجدادش
23 Mehr 94 ، 01:23 رحمتی
آقای خلخالی یک روحانی باغیرت فوق العاده ومنصف ومتقی وشب زنده دار بود ایشان ازطرف امام حکم داشتن آنهایی که برعلیه ایشان زر مفتکی میزنن یامنافقن یاضد انقلاب ویامهمترازهمه کف صابون خلخالی به تن اونها خورده که هنوزم میسوزن
23 Mehr 94 ، 17:50 ناشناس
در میان بی گناهانی که تیرباران شدند سپهبد جهانبانی را هم نام ببرید.
30 Mehr 94 ، 01:54 لعنت بر جانی
درود بر سپهبد جهانبانی.لعنت بر خلخالی
تعجب من از آیت الله خمینیه که با اون وصف خدایی که ازش می شه چظور یک جانی آدمکش رو به مردم غالب کرد.
ادم اینارو میخونه میفهمه انقلاب کردن یه اشتباه بزرگه چقدر بی گناه یا کم گناه الکی کشته میشه ما نباید انقلاب میکردیم باید اصلاحات میکردیم
واقعا ایران چه زجر هایی توی طول تاریخ کشیده
واقعا آیا خلخالی صلاحیت قاضی شدن رو داشته که امام اون رو منصوب کرده ؟
نادر جهانبانی معروف به کاپیتان چشم آبی یه خلبان وظیفه شناس چه فسادی انجام داده بود که مفسد فی الارض شناخته شده و اعدام شد...پس چرا بابک زنجانی بعد از این همه سال اعدام نشده؟؟؟؟نکنه ایشون مفسد نیست یا در مفسد بودنش شک هست..آقای خلخالی تشنه اعدام بود و خدا از سرش نگزره که بسیاری از افراد لایق این مملکت اعم از لشکری و کشوری رو نابود کرد....قاتل جانی...خدارو شکر که با آمدن آقای سید علی خامنه ای دم این مارمولک قاتل از بساط انقلاب جمع شد...آقای خامنه ای درایت داره که نگذاشتن بین ایران و آمریکا جنگ راه بیفته.اگه مملکت دست امثال خلخالی قاتل بوداییان الان سوریه بود...آقای خامنه ای همیشه اصرار بر بصیرت دارن چون میدونن افرادی همانند خلخالی قاتل هنوز در رژیم حضور دارن....جانت سلامت رهبرم.saeed
باید هزاربارمیمرد.بدترومفلوک ترازاین.چه کردند امثال این جنایتکاران وخاینین بااین کشور.
سلام دوستان
خداوند متعال شاهده که دروغ نوشته؟
یه جایی از متن نوشته خلخالی طی یک سال کمتر از 100 نفر را کشته؟
باور بفرمائید کذب محض!!!
تصویر اعدامی ها را مانند اعلام نتایج کنکور سابق هرروز صبح چاپ میکردند!!!!
بعدم مگه فقط سران نظام بودند!!! نخییررر این آقا اگه از دست. یه بچه 15 ساله اعلامیه و شب نامه میگرفت ،سریع حکم اعدامشا صادر میکرد!!!!!
خودش اواخر عمر ابراز پشیمونی کرده ،اونوقت اینجا دارن فقت ،قتل و جنایات و خونریزی ها و کثافت کاری ها حاجی را توجیح میکنند؟
انصافا خجالت نمیکشید این اراجیف را پخش میکنید!!! داستان خلخالی را که همه میدونند و ماله 1000 سال پیش که نیست!!!
دوست عزیز من !!!
انصافا متن های این چنینی ننویس و دروغ تحویل مردم نده!! رنک سایت شما بالاست و بازدیز کننده دارین!!!! بخدا قسم مسئولین شما!!! خلخالی کمتر از 100 نفر را کشته؟؟؟
این کار شما حق الناسه!!! بخدا اگه نماز نخونی و روزه نگیری خداونده متعال میبخشدت چرا که کریم!!! اما از حق الناس نمیگذزره ،اون دنیا بایز بابن انتشار و اغفال و تمام سیاه کاری ها پاسخ قاطع بدی!!! به نوبه خودت توی خون تمام چند ده و یا چند صد هزار نفری که اول انقلاب کشته شدند شریکی!!!
برادرانه بهت میگم!!! ببین بسیجی باش ! پاسدار انقلاب و رهبر باش ولی انسانیت و شرافتت را زیر پا نذار !!! آزاده باش مرد باش...گول مردم نزن !!!!!!!!
آش نخورده و دهن سوخته میشی، اموال بیت المال را یه عده چپاول میکنند و دست به هر جنایتی میزنند. یه عده هم معترضان به این وضعیت را تنبیه میکنند یه عده شایعه پراکنی میکنند و یه عده هم ماست مالی میکنند و همه با هم گناهکارن!!!! بخدا کارهایی که خلخالی و امثالهم اول انقلاب کردند قابل دفاع نیست!! اگه شهامت عذر خواهی ندارین ،دیگه دفاع نکنید!!!!! خودش پشیمون بود!! خودش میگفت وصیت کردم وقت مردنم ،اجازه نامه ها و دستورات مکتوب امام را با من خاک کنید ...که یعنی اون دنیا بخدا بگه ببین تقصیر من نبوده و مجبور بودم و ... خودش پشیمونه شما این چه متنیه که منتشر میکنیز و افکار عمومی را مسموم میکنید!!!! هر ایرانی به نوبه خودش از این چپاول و غارتگری یک سهمی داره من و خیلیای دیگه که واقعا راضی نیستیم و مطمئنن سر پل صراط یقه خواهیم گرفت هم از دزدان دین و پول و شرف مردم هم از حامیان و مدافعانشون و از کسایی که راه را براشون هموار کردند!!!!!!خیلی از مطالب سایتت دور از واقعیت و انسانیت!!!! انقلاب 57 مربوط به هزارو چهارصد سال پیش نیست که هیچکس ندیده باشه و ندونه و منبع معتبر نباشه!!!! حرف های خمینی را تحریف و توجیه نکنید!!! فقط حرف قشنگاشا ننویسید !!! هنوز کسایی که بین پنجاه تا شصت سال سن دارن یادشونه!!!!!!!!! مصاحبه تصویری از ایشون هست که خبر نگار فرانسوی پرسید که چرا شما که گفتین ما برای حکومت نمیریم و حداقل آزادیا اجتماعی را داریم و
.....علنی گفت ما خدعههههه کردیم!!! میفهمی ؟خوش گفت خدعه!!! خدعه یعنی گول زدن. یعنی مکر و نیرنگ!!!!" خود آیت ا... خمینی گفت ما خدعه کردیم!!!!
شما چیا داری توجیه میکنی؟ خلخالی گفته برا اینکه یه موقع و یه وقت مانند کودتای 28 مرداد نشه ما همه را کشتیم!!!!!! یعنی زودتر طرف را کشته که یه موقع کودتا نکنه!!!!!
خلخالی حالا داره اونجا جواب پس میده ! کسی که داره کارش را توجیه میکنه هم به یه نحوی خدا ازش جواب میخواد اینا مطمئن باش و واییی که اون روزا چه روزای سختی برای همتونه!!!!! باور قلبی داشته باش به روز جزا و بعد پست بذا !!!! سخنرانیا آیت ا... خمینی را هم همشا بگیر و گوش بده البته قاچاقه و اگه بتونی پیدا کنی!!!! خود صدا و سیما داره سانسور میکنه سخنرانیاشا و خجالت میکشن و روشون نمیشه همشا پخش کننن!!!!! از چی دفاع میکنی داداش!؟ امام حسین گفت اگه دین ندارید آزاده باشید!!!! توی دین ما که این کار مورد تائید نیست حداقل آزاده باش چرا که هر چقدر هم زیاد عمر کنی بازم تو یه چشم بهم زدن خودتا در درگاه خدا حاضر و آماده میبینی !!!! واقعا موندم چطور نمیترسین از همچین روزی!!!!
ببین برادر مومن من!!! اینکه چنین مطالب را منتشر میکنی 2 حالت وجود داره !!! حالا بادقت بخون متنا و ببین اگه حالت سومی هم هست منا در جریان بذار!!!!
1... یا واقعا خودت میدونی و متوجهی که داری دروغ میگی و یکطرفه قضاوت میکنی و توی پایمال کردن خون تک تک به ناحق کشته شده های کشورمون شریکی و داری ماست مالی میکنی!!!

2.. حالت دوم اینه که واقعا بی اطلاع هستی و شستشوی مغزی شدی و منابعت را از صدا وسیما و حرف ها و کتابهای دروغین و سانسور شده آخوندا جمعاوری کردی!!!!!!.
.
.
به احتمال زیاد اطلاع کافی نداری و یا حداقل من امیدوارم اینطوری باشه چرا که از دوستی که گفته خلخالی کورش را لواط کار خونده درخواست سند کردی!!!!!
واقعا نمیدونی همچین حرفی و حرف های بدتری زده!!! این همه رسانه های خارجی جنایات و حرف ها و گفته های خلخالی را تحلیل کردن ،یعنی واقعا یک بار هم گوششون ندادی!!!! .
.
.
.
حالا محض اطلاعت بهت میگم!!!! .
.
.
ایشون یه رساله 57 صفحه ای داره که معروف به فحش نامه!!! اسمش هست کورش جنایت کار و دروغین!!!
توی این فحشنامه کورش را به لواط متهم کرده!!!!
.
.
.
.
خلخالی کمر همت بسته بود تخت جمشید را خراب کنه که استاندار وقت شیراز و مردم اجازه ندادند!!!! فیلمش را واقعا ندیدی که مردم شیراز جلوی لدر ها خوابیدند و گفتند اول باید از روی جنازه ما رد بشی و بعد اینجا را خراب کنی!!!! .
.
.
.
.
ببین قضاوت شخصیت خلخالی با خودت ،فقط در همین حد بدون که این شخص به آثار کهن و باستانی چند هزار ساله رحم نکرد !!! یعنی انصافا ببین بغییر از داعش دیگه کی و کجا و در چه حکومتی ما یه همچین جانور ،روانپریشی داریم!!!.
.
.
شما وجدان که داری؟ آقا خودت بشین فکر کن!! ببین آدم سالم آثار باستانی کشور خودش را خراب میکنه یا نه!!!
ا نوقت از همچین آدمی انتظار داری به مردم رحم کنه؟؟ بیمار بود !!!
.
.
.
عیب شما اینه که تمام دنیا و منابع و ماخذتون حرف های آخوندایی سیاسی!!! بدترین دروغ را راحت ازشون قبول میکنین!!!
عیب شما اینه که اخبار زبون اصلی و یا خبر های بی بی سی و اتاق خبر من و تو و ... را گوش نمیکنید چرا که میگید دشمن و معاند نظام هستند!!!
عزیز من خبر مانند فیلم سینمایی نیست که هرآنچه را دوست داری و به دلت بچسبه را فقط گوش بدی!!!! ذات خبر گاهی تلخ و گاهی شیرینه!!!
تعصب کورکورانه را بذار کنار ببین واقعیت های دنیا را کجا میتونی پیدا کنی!!!!!"""!!"!!!!!!

صدا و سیما اخبار خارجیش همیشه اینه که ،مردم آمریکا و اروپا گرسنه و فقیر و کارتن خوابن و برای بیمه بازنشستگیشون اومدن اعتراض کنن و دچار بحران اقتصادی و ....
اخبار داخلی هم همه یک جانبه است و مملکت گل و بلل داریم و ...مثلا وقتی قرارگاه خاتم الانبیا یه سد میسازه هزاربار میگن ولی یک سال بعد که میفهمن این کار کارشناسی نشده بوده و زیست بوم منطقه از بین رفته ،دیگه اخبار را پوشش نمیدن!!! حالا اگه یه خبرگذاری بیاد و این مطلب را عنوان کنه میگید معاند با نظامه چرا که گفته خداییی ناکرده سپاه اشتباه کرده و پول بیت المال را بفنا داده!!!!
حالا برو تحلیل کارشناسا را گوش کن ببین با این سد سازیشون چه بلایی سر محیط زیست و دریاچه های کشور آوردن....
سد سازی فقط یه مثال کوچیک و سادست!!!!.
.
.
.
شماها حق دارین واقعا!! چرا که تاحالا دیدید صدا و سیما یه تحلیلگر بیاره که از سپاه یا عناصر حکومتی و ...انتقاد کنه!! حتی برای یک بار؟
تاحالا تحلیلگر و مورخ که واقعیتای اول انقلاب و خلخالی را بگه تی وی ما آورده؟ خب معلومه که نه!!!!
اونا را میگید دشمن!!! و مغز و روح و فکرتون را دو دستی تقدیم منابع داخلی که از صدتا فیلتر و سانسور چی رد میشن گذاشتین!!!!.
.
.
.
انصافا یکم بخودتون بیایین!!!! چرا حتی حاضر نیستید حرف های مخالفان و منتقدان را گوش بدید؟ نمیگم بپذیرید!!!! فقط گوش بده ،بعد عقل خدا بهت داده قضاوت کن!!!
از همینجا که منتقدان اجازه حرف زدن ندارن و دعوت نمیشن توی مجالس رسمی بفمین که یجای کار داره میلنگه!!!.
.
.
.
.
ختم کلام....صادق خلخالی یه جنایت کار بالفطره بود!!! ولی تمام دستورات را بصورت مکتوب از آیت ا... خمینی میگرفت!!!!
حافظه تاریخ بسیار قوی!!! حالا شما بگو خلخالی خوبه!! از صد نفر ممکنه پنج نفر هم اغفال کنی ولی آرش چی !!! پیش خودت فکر کن!!! بگو آیا با این حرف من واقعیت تاریخ عوض میشه!!!!"
خلخال
آیا به نظر شما خلخالی خودش تصمیم به قتل میگرفت یا دستور از بالا میرسید چه کسی خلخال رو مسوول این جنایات قرار داد خلخالی که از خودش قدرتی نداشت!این سواله؟
من از کسی که تو کار احضار روحه شنیدم که روح خلخالی رو احضار کرده بود و ازش پرسیده بود چند نفر رو کشتی گفته بود حدود 15000 هزار نفر! ازش پرسیده بود اوضاع اونور چطوره؟ جواب داده بود خراب، خیلی خراب! البته من سال آخر عمر دیدمش واقعن اوضاعش خراب بود تو یه مجلسی بودیم که نمیتونست بشینه و دائم درحال راه رفتن بود!
بعد اون احضار کننده حرف دیگه ای زد و گفت روح سید احمد رو هم احضار کردیم ازش پرسیدیم چطور مردی؟ جواب داده بود با سم! من حرفهای احضار کننده رو باور نکردم تا اینکه چند ماه بعد مهدی خزعلی تو سایتش گفت که علت مرگ سید احمد رو باید از کسی بپرسید که قرصهاشو تهیه میکرده! مطمئن شدم احضار کننده راست گفته! البته روح فردین رو هم احضار کرده بود! گفته بود اوضاعم خوبه! روح هایده رو هم احضار کرده بود اوضاع خوبی نداشت!
بتونه شاهین
واقعاً غیر از اظهار تأسف, چه می توان گفت؟ عده ای بدون اطلاع گفته دیگرانی را که معلوم نیست چه کسی ب.ده و چه انگیزه ای داشته, نقل می کنند و با استناد به شایعات, در مورد کسانی که نیستند تا از خود دفاع نمایند، قضاوت می کنند. اعدام های آقای خلخالی 3 دسته بودند:1- عناصر اصلی حکومت دیکتاتور دست نشانده که 58 نفر بودند و اسامی آنها ثبت شده. 2- ضد انقلاب و کودتاچی ها 3 - سردسته باندهای بزرگ مواد مخدر. اعدام نصیری، ناجی و جنایت کارانی مثل آن ها را هر آدم منصفی تأیید می کند. شرایط اضطراری و نا امنی ایجاب میکرد برخورد باعوامل ناامنی، سریع و با قاطعیت صورت پذیرد.سرعت عمل، وضعیت بحرانی کردستان و گزارش اشتباه خطا را اجتناب ناپذیر ساخته بود. در برخورد با سوداگران مرگ مواد مخدر، مردم با راهپیمائی از خلخالی درخواست شدت عمل می کردند. این جو سازی ها و لزوم شدت عمل و غرض ورزی بعضی از بی وجدان ها بازهم در مواردی موجب خطا خواهد شد. از ابتدای تاریخ تا کنون همه جنایتکاران خود را بی گناه دانسته اند. فامیل و فرزندان و بقایای جنایتکاران قاچاق چی ها و کسانی که امنیت جامعه را سلب می کردند با بی انصافی، اعدام ها را زیر سوال می برند و دشمن با جنگ روانی به سیاه نمائی علیه نظام مستقل جمهوری اسلامی می پردازد. ضعف نگارش برخی از دوستانی که نظر داده اند، نشان می دهد که تحصیلاتی کمتر از دیپلم دارند و حتی یک کتاب را دقیق مطالعه نکرده اند. چنین کسانی باید خیلی بیشتر مطالعه کنند تا شایستگی ارائه نظر درست را کسب کنند. خدا خلخالی را رحمت کند و به نادان ها کمی بینش و آگاهی ببخشد.
04 Tir 95 ، 14:58 ایرانی
اینهمه دعوا بخاطر عدم درک صحیح از گذشته و عدم مطالعه است، البته حق دارید چون کتابای زیادی فیلتر شده و خیلی هاشون رو هم اصلا اسمی ازشون نمیدونید، انقلاب نه به واسطه اسلام بود نه آزادی خواهی نه دموکراسی، همش یه توطئه بود که آخوندا برای بازی دادن مردم و تاثیر داشتن بر عقاید خرافی عامه مردم بهترین گزینه ممکن بحساب می اومدن، برای ثبیت اون هم نیاز به یک جلاد بود تاریخ همیشه در حال تکراره ما بسادگی از کنارش رد میشیم، جنگ هم که شروع شد دو سال دفاع کردیم و شش سال حمله یه وقتی فکر نکنید بخاطر دفاع از مملکت بود در واقع ادامه کار خلخالی از طریق صدام بخاطر ثبات و ریشه دوانی خودشون
09 Tir 95 ، 19:52 سینان
افرادی مثل خلخالی روح اسلام ناب محمدی را خدشه دارمی کنند
09 Tir 95 ، 19:58 سینان
این مرد شقی با آبروی روحانیت هم بازی کرده
17 Tir 95 ، 12:43 محمود
احضار روح!
چیزی به اسم احضار روح وجود نداره. اگر هم کسی چیزی تحت این عنوان بهتون نشون داد بوسیله جن این کار را میکنه. وگرنه روحی که توسط خداوند استیفا شده با اراده یک بشر احضار نمیشه.
خاطرات آقای خلخالی را مطالعه کردم . شخصیت ایشون از نوشته هاشون روشن است. در صفحه 356 خاطرات می نویسند همه عمال پهلوی به جرم عامل پهلوی بودن محکوم به اعدامند. این یعنی ایشون قبل از محاکمه حکم کلیشون را صادر کرده بودند.
کسانی هم که میگویند اقتضای اوایل انقلاب بوده رفتار ایشون به این اصل معترفند که هدف وسیله را توجیه میکند و این یک اعتقاد ماکیاولی است و از نظر اخلاقی و انسانی مردود است.
29 Tir 95 ، 18:05 حمید‌ترکمان
اگه‌شخصی‌مثل‌صادق‌خلخالی‌خدا‌بیامرز‌درمملکتمون‌داشتیم‌امروز‌معضل‌اعتیاد‌بیداد‌نمیکرد‌این‌همه‌مفسداقتصادی‌نبود‌‌ی‌یه‌جاهای‌باید‌زور‌‌وقاطعیت‌باشه‌تا‌هر‌کس.هرغلطی‌که‌دلش‌خواست‌نکنه‌ومواد‌مخدر‌نریزه‌تو‌جون‌جوانهای‌مردم‌کسیم‌که‌ترک‌نمیکنه‌عدمش‌به‌زوجود‌واقعبین‌باشیم
03 Mordad 95 ، 09:23 یه بنده خدایی
آیا واقعا خلخالی مخالف کوروش کبیر بود.
به نظرم با کارایی که اون با نام اسلام کرد باید گفت شاید یزیدم با امام حسین نکرده بود. خدا از تقصیراتش نگذره
روح هایده فقید چه ربطی به این داره؟
داعش هم دقیقا همین استدلال رو داره
پس چرا اونا محکوم هستند؟
کسی که خود را جای خدا می گذارد و حکم اعدام می دهد
خداوند عذابش را برای او و خانواده اش و کسی که اورا انتخاب کرد برای قتل عام زیاد بفرماید.
28 Mordad 95 ، 00:56 منم آن کوبنده
یادمه قبلا یه نظر داده بودم.حالا میخوام یه خاطره که واسه بنده اتفاق افتاده واسه دوستان تعریف کنم بلکه دوستان بتونن بنده رو راهنمایی کنن.بنده یه پسر دایی دارم که در حال تحصیل حوزوی هستش یه روز که بحثمون بالا گرفت بنده عرض کردم که من فیلمی که جناب خمینی به مردم وعده مجانی شدن آب و برق رو میده دیدم.پسردایی اینجانب با استاد گرامی خودش تماس گرفت و استاد جواب داد که بنده درست متوجه نشدم!این درصورتی که حتی کسانی که این فیلم رو هم ندیدن این وعده عمل نشده رو شنیدن و حتی یه ضرب المثل آخوندی هم داریم که میگه اجتهاد در برابر نص باطله.پس چه منظوری تو این وعده بوده که علاوه بر بنده کل مملکت نفهمیدن و دلیل توجیه این خلف وعده چیه؟یا وقتی پرسیدم از پسردایی در مورد ازدواج برگشت گفت که افراد روستایی و افرادی که صیغه ازدواج رو نتونن عربی بخونن ازدواجشون مشکل داره و فرزند حاصله ولدالزنا محسوب میشه!این درحالیه که جناب مرحوم بهجت و مکارم شیرازی تو رساله خودشون میگن اگه زن و مرد عربی نتونن صحیح تلفظ کنن همین که بتونن با زبان خودشون همین امر رو جاری کنن ازدواج صحیح است و بنده این نکته رو به ایشون یاد آوری کردم اما ایشون خیلی راحت جواب داد من اینارو قبول ندارم!این وضع ما از لحاظ رو حانیته که فقط توجیه میکنن و کسی رو جز خودشون قبول ندارن.اما بحث جناب خلخالی که مبحث اصلی هستش.ببینین وقتی ژوزف استالین به درک واصل شد نیکیتا خروشچف واسه تطهیر حزب خدانشناس کمونیست جنایات استالین رو فاش کرد هر چند خودش انقلاب مجارستان رو با خشونت تمام سرکوب کرد!الان این وبلاگ و سایت های مشابه همین کار رو دارن میکنن.بابا خلخالی استخونش تو قبر پوسیده و داره جواب اعمالشو میده چرا به فکر اوضاع الانمون نیستیم؟چه قدر فقر و فحشا و دزدی های کلان و اعدام های بی محاکمه و......رخ میده اما ما هنوز سکوت رو نشکستیم؟مگه امام ما حضرت سیدالشهدا امام حسین نیست که گفت مرگ با عزت بهتراز زندگی با ذلته
28 Mordad 95 ، 21:34 ناشناس
با سلام :اون مردمی که جلوی خلخالی رو گرفتن تا تخت جمشید رو خراب نکن مردم مرودشت بودن اون لاشی به معتاد ها که یه بیمار محسوب میشن رحم نمیکرده تو گردنه بندر عباس چند تا راننده که معتاد بودن همونجا دادگاهه صحرایی گرفته بود واعدام کرده بود اونوقت چطور میگین کمتر از صد نفر اعدام کرده بود خلاصه که موجودیتش از شمر و عبیدالله هم بدتر بوده

کاش مردم سر عقل بیان و بفهمن این دولت داره با جوونای مملکت چیکار میکنه
کاش بفهمن ک حق ما جوونا رو دارن میخورن
کاش بفهمن ک دنیایی هست ک خودشون هر لحظه دارن ازش دم میزنن
روح شاه رو چی؟؟ اون چی؟؟
عزیزان‌،اکثریت‌نظ رات‌چه‌چپی‌چه‌راستی‌بر‌اسا‌س‌تعصبات،پایه‌ریزی‌شده،ودر‌کل‌نباید‌به‌سمت‌احساسات‌افراطی‌رفت‌خلخالی‌هر‌که‌بوده‌حالا‌نیست‌اما‌خلخالی‌های‌دیگه‌ای‌که‌عاشق‌وطن‌وکرامت‌انسانیتد‌از‌عزیزان‌انتظار دارند‌پرونده‌را‌مختومه‌دانسته،هم‌به‌روح‌اعدامیان‌هم‌روح‌خلخالی‌فاتحه‌بفرستند؛فدای‌ایران
خلخالی میخواست تمدن ایران رو نابود کنه ،بهتر که مرد
با سلام
لطفا برای بهتر روشن شدن وضعیت بیوگرافی این گونه اشخاص به صفحه ویکی پدیای آن مراجعه و مطالعه فرمایید تا احوالاتشان برایتان مشخص گردد،چون ویکی پدیا سایتی است بی طرف و غالب محتویاتش واقعی است.
با تشکر
گسایی که میگه جوی خون به راه انداختند وظیفه خودشون رو انجام می دادند همون طورکه خلخالی وظیفش روانجام می داد.
برای نظر دادن اول باید همه چی دید ما چه میدونیم سی سال پیش چه جوی بود چه دلایلی بود _ نه تایید نه لعن _ اما در مورد تخریب قبر ها چیز مهمی نیست که بعضی ها بزرگ اش میکنن حالا قبر رضا خان چه به دردی میخوره اصلا زنده اش جه به دردی خورد که مرده و قبرش بخوره الا خیانت
ایشون ارگ علیشاه را نیز تخریب گرده اند
29 Shahrivar 95 ، 21:39 قثاقفاذت
رافت اسلام ی از همان روز های اول انقلاب با دستهای سگی هار به نام خلخالی که از بند ازادش کرده بودند اشکتار شد ان هم چه رافتی پیامیر عزیز ما در فتح مکه از ان همه جنایتکار گذشت فقط یک نفر را مجازاد کرد اما حکومت ما اول انقلاب از اقا محمد خان قاجار بیشتر ادم کشت خدا از ادم ظالم نمی گذرد اخر هر کسی مرگ است اما ادم کشی زشت ترین کار است خداوند مالک جان ماست نه خلخالی شاه هم یک حاکم بود بقیه چه گناهی داشتند باید زندگی می کردند انها هم تایبع سیستم هستند مثل الان
01 Mehr 95 ، 08:18 امین موسی زاده
خدا لعنتش کنه..جنایتهایی که خلخالی میکرد مثل جنایت های داعش در عراق و سوریه هست..خدا ازش نگذره..خون مظلوم نمیخوابه..
درزمان هویدا تورم مالی وبخصوص جمعیت انفجارجمعیت بود
جای خلخالی و امثالش فقط جهنمه.آخه چجور یه آدم میتونه به یه بچه شلیک کنه؟؟ مگه اینکه آدم نباشه.دم رهبر گرم که لایق ندونست جلوی دستشویی عمومی هم قرارش بده .
08 Mehr 95 ، 17:51 شیرازی
سلام دوستان لطفا به آقای خلخالی توهین نکنین
اگر اعضای خانواده شماهم در جریانات انقلاب کشته شده بودند ، هیچ وقت به ایشون توهین نمیکردین
اون عزیزی هم که نوشتن قبر رضا شاه رو تخریب کرد
اگر کسی چادر از سر ناموس شما در بیاره حتما بی ادعا وایمیسین نگاهش میکنین؟!؟!
بخدا من تند رو نیستم ولی به هیچ کس توهین نمیکنم
یه سری به تاریخ و اسناد بزنین ، یه سری به خانواده شهدای انقلاب بزنین
شکنجه ها و قتل های ساواک و نیروهای نظامی اون زمان را مطالعه کنین
اگر کسی به شما و خانواده شما تعرض کنه بی صدا میشینین؟؟!!
اگر کسی به روی اعضای خانواده شما اسلحه بگشاید وایمیسین از زیر محاکمه فرار کنه؟؟!!

لطفا لطفا به مرحوم خلخالی توهین نکنین
خدا خودش بهترین قاضی هست
همه دیا میدانند که ایران چنان کشور بزرگی که افرادی نظیر چنگیز خان مغول ووتیمور لنگ وخلخالی نمی توانند گزندی به آن برساند/جنایتی که خلخالی در اوایل انقلاب کرد چنگیز خان مغول انجام نداد /مگر دین اسلام بر پایه بخشش نیست مگر پیغمبر /ص/وقتی مکه را تصرف کرد به ابوسفیان که آن همه ظلم کرد نبخشیدیاد تیمسار خسروداد موسس تیپ ۶۵ نوهد وهوانیروز ایران گرامی بادکه بیشترین زحمت را در جنگ کشیدند
09 Mehr 95 ، 20:59 جمشید
امام خمینی وقتی عراق حمله به اایران کرد گفت خسروداد کجا که جلوی عراقی را بگیره گفتند صداش در نیار خلخالی اعدامش کرده
19 Mehr 95 ، 14:11 ایمان
خلخالی امیدوارم خدا ازت نگذره.
20 Mehr 95 ، 20:48 وحیدراد
ادمی جانی خشک مغز بود که تمام دنیاش دومتر دردومتر بود،،،
ادمکشی بی وجدان که بوی ازانسانیت نبرده بود کسی که ازش طرفداری میکنه اینو بدونه تاریخ قصه خودشو مینویسه خون ادمهای بی گناه دامن گیره تاریخ میگه اینا اسم ورسم خوبی بجا نزاشتن
21 Mehr 95 ، 04:17 مسیحا
کسانی رو که خلخالی اعدام کرد افراد معمولی نبودن، اونها نخبه های نظامی و سیاسی بودن که در تاریخ ایران تکرار نشدنی هستند، اعدام حکم هر اشتباه نیست، میشد از هر کدامشون در مسیر انقلاب استفاده کرد، متاسفانه خلخالی آدمکش فقط اعدام رو بلد بود، کاش میدونست که هر بنده چقدر برای خدا ارزشمند است، اینقدر ارزشمند که زینب یاران یزید رو دعا میکرد و از خدا خواست که هدایتشون کنه، اوایل انقلاب مردم ما به اندازه الان درک و فهم درستی از سیاست و نظام نداشتند ولی خلخالی که خودشو عالم مجتهد میدونست چرا با حرف یه عده بیسواد راه به راه حکم اعدام صادر میکرد؟ مطمئن باشید خون به ناحق ریخته شده اون دنیا بدجوری گریبانگیر ظالم میشه
23 Mehr 95 ، 07:43 مصطفی
سلام-خداوند مهربان برای هرانسانی نعمت نفس کشیدن رو بخشیده وزمانی که بدونه دیگه احتیاجی به موندنش نیست طبق قضاوقدرخویش از دنیامیبردش،دیگرچه نیازی است مابه رفتن این انسانهاکمک کنیم وخودمون رو دردنیاوعقبا مشمول نفرین وناسزا،خداوندکریم بهترمیتواند دشمنان خویش را مجازات کندوتشخیص حق ازباطل برای ماناممکن
23 Mehr 95 ، 16:35 علیرضا
خلخالی همون کسی بود تخت جمشید رو میخواست نابود کنه،،ارامگاه فردوسی رو میخواست نابود کنه،فیلم هاش هستن،صداش هسته
خداوند انشا الله از خلخالی نگذرد و در اتش دوزخ جاودانه بسوزد و هرگز حتی به اندازه چشم بر هم زدنی از اتش خلاص نشود .
مدیرمحترم سایت خیلی داری دفاع میکنی ازخلخالی معلومه کم سواد یابیاطلاع ازاوضاع جهان نیستی چند رفتار غلط داعش باخلخالی مقایسه کن 1 خلخالی هم معتقدبوده که اعدام ها باید درانضار عمومی وعلنی باشد2خاخالی هم اقدام به تخریب اثارباستانی وطن کرده همانندداعش3خلخالی هم معتقد بوده هرکسی مخالف نظر ایشان بوده کافر ومنافق میباشد ونیازی به تشکیل دادگاه ندارد و همانجاحکم صادر واجرا میشده 4خلخالی هم اصرار داشته از اعدامها فیلم یاعکس گرفته شود تا بیننده حساب کار رابکند5این روحانی همیشه به کارهای خودایمان داشته وهمه مخالفان رامعاند یاجاسوس دشمن میپنداشته امیدوارم تو داوری هایمان خدا رامدنظر قراردهیم نه تعصبات بیجا باطل رفتنیست حق ماندنیست هر چند ما چشم روی حقایق ببندیم سلام برمهدی ع
داعش زمان خودش بود.
باسلام بنده سیاسی نیستم،اما اقای خلخالی شما که مرد اسلام بودین خودتان مجری اسلام میدانید که اسلام دین بخشش و گذشت بود شماکه جوی خون ده برابر از 15 خرداد بیشتر درست کردین ،درسته جنایت کردن اما شما نباید اعدام به راه مینداختین،اسلام دین گذشتو جبران هست،
سلام ای کاش الآن سال 57 بود بعد این حرف را می گفتید آن موقع همه باهم بودن وهیچ کسی به هم تهمت نمی زد کسی که دست اش از دنیا کوتاه شد خوب یا بعد اگر به آن دنیا اعتقاد داریم پس در محضر خداوند هستم
اگر توبه کنیِللِلل
04 Azar 95 ، 11:54 لبیک یا امام خامنه ای
از نظرات دوستان مخالف خلخالی فهمیدم که همشون بدون هیچ استثنایی منبعشون سایت ویکی پدیا بوده برای همین براتون متاسفم
چرا؟
1-سایت ویکی پدیا یه سایت کاملا ضدانقلابی هستش
2-این سایت رو میشه راحت ویرایش کرد و هر چرندیاتی رو به اون اضافه کرد
3-اعدامهایی که توسط خلخالی انجام میشد همشون استحقاق بدتر از اعدام رو داشتند.
4-افراد اعدامی کسانی بودند که در صورت ازاد شدن ترتیبات کودتاهای مختلف تا براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران رو میدادند
5-بهاییت یک فرقه خودساخته شیعی توسط انگلیس بوده و هست و افراد این فرقه ظاله مثل حجتیه ای ها افرادی کثیف و خوارجی هستند
6-کسانی که به نظام توهین میکنند یه مشت افرادی هستند که دوست دارن مثل غرب جامعه برمبنای جدایی دین از سیاست باشد یعنی ابتذال.درصورتی که پیامبر(ص)وامام علی(ع) مبنای تشکیل حکومت را هم دین میدانستند و هم سیاست عادلانه
7-کسی نگفته خلخالی معصوم بوده همانطور که میدونید از دوره رهبری امام خامنه ای کنار گذاشته شد.خیلی از شماها حتی نمیدونید که برادر رهبری یک اصلاح طلب هستند
8-رضاخان برای کشور چکار کرد؟!!!جز خرید تجهیزات قدیمی نظامی با قیمتهای گزاف که از بودجه بودش کار دیگه ای هم مگه کرد.
9-در زمان رضاخان پروژه ریل جنوب به شمال با هزینه ایران برای لشکرکشی راحت و اسون و سریع انگلیس از جنوب به شمال برای مقابله با حملات شوروی بودش اونم با هزینه های گزافی که کار برای مهندسان و کارگران و شرکتهای خارجی بوجود اورد.این کجاش افتخاره!!!قبر چنین شخصیتی که قانون منع حجاب رو برداشت و زنان ایرانی را مسخره عالم نمود و با دین اسلام بطور واضح جنگید نه تنها باید تخریب بشه بلکه جسدش سوزانده بشه تا عبرت عالمیان شود
10-محمدرضا جز نابود کردن تشیع ،رواج ابتذال،هدر دادن بی برنامه ی سرمایه های کشور، دادن نفت به امریکابصورت تقریبا رایگان،موافقت با جداشدن امارات امروزی از ایران که دارای منابع عظیم نفت و گاز هستش، نرخ بیسوادی بالای 70%مردم و هزاران بلای دیگه ای که سر کشور اورد مگر کار دیگه ای انجام داد!!!
11-الان توسط امریکا واروپا تحریمیم اونم از اول انقلاب و کشور با این تحریم و جنگ 8ساله ای که تقریبا 50%زیرساختهای کشور و90%زیرساختهای نفتی رو داغون کرد تا همینجا هم معجزه خداوند بوده که کشور ورشکست نشده.
همیشه با عدالت به قضایا نگاه کنید نه با حب و بغض.
هرچه کنی به خودکنی گرهمه نیک وبد کنی س
آقای لبیک یا خامنه ای طیب الله . صحبتهای کاملن مستند و منطقی ارایه فرمودید. لطفن با همین بیان شیوا در مورد اعدامهای تابستان 67 هم توضیحاتی بفرمایید. در مورد رضاخان و محمدرضا هم درست فرمودید!!! چون این دو نفر معصوم بودن !!! همین مواردی که شما اشاره کردید برای زیرسوال بودن تمام خدماتشون کفایت میکنه. و در آخر اگر فرصت کردید در مورد شاخصه های (عزت) که از دستاوردهای انقلاب برای مردم بوده ، چند مثال ارایه کنید.
16 Azar 95 ، 00:37 امیر پاشا
این بزرگوار میخواسته مقبره سعدی شیرازی و کوروش کبیر رو هم تخریب کنه
16 Azar 95 ، 09:01 ناشناس
نمی دونم اعدام و تیرباران و تجاوز و ... که ایشون بانیش بودن چرا الان وقتی از داعش می بینیم اعتراض می کنیم ... جنایت جنایت است کلاه شرعی نمی خواد ... به خاطر اینکه به نام اسلام و انقلاب عقده های شخصیش رو سر مردم در آورده خدا ازش نگذره
ماشاالله تصویر قشنگی از عطوفت و رحمت اسلامی را نشون دادن!
25 Azar 95 ، 19:36 عرشیا
سلام
واقعا پدران ما چه اشتباهی کردند که جوانیشون را سر این گذاشتند که در ایران طبقه پرستی مد بشه.
آخوند پرستی و دین سالاری مد بشه و یک سری به ظاهر آدم که چشمشون رو به تمام حقیقت بستن بیان و از خلخالی که لعنت خداوند و تمام جهانیان بر او باد حمایت کنند.
کسی که مقبره بزرگ مرد ایران رضا شاه رو خراب کرد چون چشم دیدن آرامگاهشو نداشت.
کسی که ذولقرنین بزرگ کوروش بزرگ را لواط کار خواند چون مغزش در همین حد میکشید که لحظه به لحظه با گناهش رو سنگین تر کنه.
کسی که میخواست آرامگاه فردوسی پاکزاد و تخت جمشید که گنجینه جهانی است رو خراب کنه.
یه سوال از اونایی که طرفدارشن
شما از کوروش خوشتون نمیاد
از فردوسی چی؟
از ایران چی؟
از مردمش چی؟
خیلی براتون متاسفم که به ظاهر مسلمونید ولی چشمتون رو به حقایق بستین.
نماز شب از ویژگی های یک مسلمان است نه دلیل بی گناهی او .
خدا قطعا از انسانی که حتی از چنگیز و اسکندر هم بدتر بود،نمیگزره.
به امید بیداری مردم ایران.
منابع:ویکی پدیا.
با عرض روز بخیر ‌. وارزوی سلامتی همه هم وطنان عزیز. بهر حال کسی نیست که بدون گناه و بدون خطا باشد . بشر زاده گناه است. اما همین اندازه عرض کنم که هر انسانی سرنوشتی دارد. شاه باراده خدا شاه بود ‌.و تمام این بدبختیها که ملت ایران گزبان گیرش شده به مکافات خوارنمودن شاه است . هرگز مرگ پادشاهتان را نخواهید بلکه از خدا بخواهید اورا هدایت کند. چه درغیران خدا شخص سفاک تر وظالم تر از ان را بمردم مسلط میکند. (حدیث قدسی). خدا منبع خیرات است.و شر فقط بدست خود مردم بانها میرسد.
همه ی ما مقصریم ! پدران ما مقصرند , بی فکر ,بی اندیشه ,صرفا با ایدیولوژی دین که تزریق کرده بودن به خون پدرامون تونستند ب مسند قدرت بشینن و خدایی کنن ,
تمام تقصیرات به گردن این مردمه اب و خاکه , مردم ایران
خلخالی زاده این سرزمینه ,زاده تفکر ریشه ای و کهنه ی این اب و خاکه ,هزاران خلخالی اکنون درایرانند و مثل جلادان با هر مخالفی گردن میزنند ,خلخالی ۵۷ یک نفر بود و اکنون هر سردمداری برای خود خلخالی ست ,رای میدهد و ب حکم دین اجرا میکند ,با تمام وجود ارزوی سرنگونی امثال اینان را دارم
خلخالی خوب یا بد نظامی که هم اکنون در ایران حاکم است نتیجه عملکرد وتفکر خلخالی وامثال خلخالی هاست تاکید می کنم این نظام با تمام ابعادش بابسیج وسپاه پاسدارانش با ولایت فقیهش با رانتها وپولشویی ها و حقوق های نجومیش وبا اختلاسهایش
سلام و درود ب روح بلند آیت اللــــــــه خلخالی.
بدبخترین مردم کسی است که آخرت خویش را به دنیایش بفروشد و بدبخت تر از او کسی است که آخرت خود را به خاطر دنیای دیگران از دست بدهد........پیامبر اکرم "صلی الله علیه وآل وسلم"
18 Dey 95 ، 16:57 ناشناس
خداوند رحمت کند خلخانی ایران را از وجود جنایت کاران پاک کردی ، این جنایت کاران ده ها هزار ایرانی را در خیابانها و سیاه چالها به خاک و خون کشیدند
19 Dey 95 ، 00:08 رامین
با توجه به همه جوانب شخصا کارهای مرحوم خلخالی را درست میدونم . ایشون هر کسی را که اعدام کرده مستحقش بوده . روحش شاد
خلخالی لکه ننگ ایران.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.